SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcenie kostki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 377
Witam. Pół roku temu skręciłem kostkę na meczu piłkarskim. Kostka trochę napuchłą, po 3 dniach ostrego chłodzenia jej i smarowania maściami opuchlizna w większości zeszła a ja poszedłem na trening. Poczułem jak kostka mi ucieka w taki sposób że stopa jest skierowana do wewnątrz. Były takie sytuacje kiedy podczas marszu kostka mi ,,uciekała" Chodziłem na rehabilitacje ok tydzień. Po czym zacząłem ją wiązać mocno bandażem. Czasami czułem jak kostka ,, ucieka" ale zawsze jakoś to rozbiegałem. Ostatnio jednak skręciłem ją 2 razy nawet przy mocno zawiązanym bandażu. Nie mam pojęcia jaki jest tego powód . Teraz gdy skręcam kostkę pojawia się może minimalna opuchlizna jeśli wgl jakaś się pojawia. Mógłby ktoś zinterpretować na podstawie tego co napisałem jakiego stopnia jest to skręcenie i jakie są jego konsekwencję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
brzmi to na rozluźnienie więzadeł stabilizujących staw skokowy.Żeby to dokładniej ocenić musiałbyś zrobić badanie USG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Ciężko powiedzieć ja miałem podobny problem aż wreszcie kostka tak spuchła po bieganiu że nie dało się wytrzymać... efekt to oczywiście gips.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siatkówka , wzrost

Następny temat

Tłuszczak

WHEY premium