SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklepy z suplami w Olsztynie

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14439

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
owszem, co to jest,jak stosować itp więc nie wiem czemu masz taki problem z tym sklepem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
ja nie mam żadnego byłem ostatnio tam i więcej nie pójdę?? dla mnie tam śmierdzi moje zdanie trzymaj się... i się nie wpieniaj, że nie lubię twojego śmierdzącego sklepu...

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 163
Never2Big ostatni Twój post jest niesamowity, szkoda że się nie rozwinąłeś bardziej bo mogłoby się okazać że tam sprzedaje czarny i do tego gej i pewnie jest żydem a ty ich wszystkich nienawidzisz. Zero merytorycznych argumentów - 100% nienawiści!
Miało być o suplementach a zaczyna się jakaś afera koperkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8218
A ja polecam zarówno zakupy u Szymona jak i Roberta. W obu przypadkach duża wiedza na temat suplementów.A i ceny nie są najgorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
Ale człowieku o czym ty mówisz jaka nienawiść wieś sobie nie wmawiaj!!! zero argumentów ?? twój ukochany sprzedawca nie wiedział co to są aminokwasy ''bcaa'' nie zauważyłeś, ze ja wyraziłem swoje zdanie nikomu nic nie zabraniam ani nie każe ogarnij się !!

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 163
Never2Big gdybyś prześledził temat to nie pisałbyś bredni o ukochanych sprzedawcach. Sprawa rozpoczęła się od cen. W rozmowie z osobą sprzedająca nie zauważyłem aby miał problem z określeniem celu stosowania polecanych produktów, być może Twoja osoba tak zniewalająco działa na niektórych że zapominają co mają powiedzieć?
Życzę Ci powodzenia i zdecydowanie więcej zimnej krwi podczas czytania i odpowiadania na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
Nie dziękuję... i skończ wypisywać bzdury, jestem wystarczająco opanowany by dzielić się swoimi poglądami na forum... i nie broń już tak tego sklepu/stoiska, ty kupujesz tam a ja nie, no i o co ci chodzi ???

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 163
Never2Big
Proponuję zakończyć już tą kopaninę, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, zaprzeczasz sam sobie a na koniec pytasz o co chodzi. Dramat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
to przeczytaj sobie *******u od początku temat !!! już w ogóle nie będę odpisywał na twoje posty szkoda nerwów!!!

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 163
Cześć Never2Big - Mój Przyjacielu!
czy kupiłeś już bilety na Puchar Polski StrongMan w Olsztynie?
Jeśli nie to u Doktorka w Alfie są do kupienia. To taka moja przyjacielska podpowiedź. Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fitnes Club Kinetic

Następny temat

Silownia Jaroty

WHEY premium