SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep z suplementami

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dokładnie 20 tyś do zainwestowania jakieś pomysły ?,to akurat nie muszą być suplementy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
strasznie mało. Zbieraj kasę i wtedy myśl o biznesie, bo z takim kapitałem jaki posiadasz w tej chwili, to naprawdę ciężko cokolwiek zdziałać :/

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Zainwestuj je w nauke angielskiego badz norweskiego i uciekaj z tego kraju jak najszybciej no chyba ze satysfakcjonuje cie zapieprzanie po 10h za psi grosz

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
kazdy mysli ze trzeba odrazu miec miliony zeby biznes rozkrecic... wszystko zalezy jaki masz pomysl. Ja zaczalem od 13zl i ladnie rozkrecilem, wiec 20k... mozna wziac dofinansowanie z UP, obecnie pwnie cos kolo 19k. Masz juz podwojona sume.

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja zaczalem od 13zl i ladnie rozkrecilem

To coś ty robił? Kupował BigMilki i zbierał lody za free z patyczków, a potem sprzedawał z marżą 300% ?

Czy po prostu w totka wygrałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
gdybym w totka wygral to bym nie musial firmy zakladac

w sumie na pomysl wpadlem przez przypadek, na allegro. Kupilem jedna rzecz za 13zl sprzedalem za 20zl i tak sie zaczelo

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
@zinko nie no to biznes życia zrobiłeś 7 zł zarobku

Nie potrzeba milionów ale poważny kapitał 100-200 tys. zł nie zaszkodzi.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ludzie zarobili setki tysiecy sprzedajac dlugopisy za 1zl 7zl wydaje sie malo, ale obliczajac marze nie jest to malo. Zreszta byl to moj pierwszy sprzedany z zyskiem przedmiot, pozniej takich przedmiotow potrafilem kilkadziesiat sztuk dziennie sprzedawac

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
zinko a teraz tez handlujesz na allegro czy tylko praca UK? PS co sprzedawales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
teraz tylko praca w uk, ale juz powoli ogarniam srodki na biznes pl-uk niedlugo bede startowal. Jestem czlowiekiem ktory nie lubi pracowac dla kogos

Co sprzedawalem to w sumie powiedziec moge tylko tyle, ze zaczynalem od czesci komputerowych, pozniej rtv agd. Po powrocie do kraju zamierzam dalej to ciagnac ale tym razem nie dam zarabiac naszemu kochanemu panstwu, ktore tak nas bardzo kocha i dba zeby uszczuplic portfel i uprzykrzyc zycie

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs trener kulturysty Alfonso Del Rio

Następny temat

Redukcja bez diety ??

WHEY premium