SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sikanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
No wiec mam taki problem, ze bez przerwy leje, cukrzyce wykluczam, zapalenie drog moczowych raczej tez, bo mam tak od paru miechow. Dodam jeszcze, ze wcale duzo nie pije. Co to jeszcze moze byc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zakażenie dróg moczowych wykluczasz całkowicie? Moze masz za wysokie ciśnienie, to tez może być powód. Ja bym zbadał jeszcze nerki na twoim miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Calkowicie to nie, ale za dlugo to trwa, albo by przeszlo albo byloby juz duzo gorzej

Cisnienie odpada

Musze wlasnie sie przejsc zaniesc mocz do analizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
a to nie moze byc zwiazene z poczatkami prostaty ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przerost prostaty wplywa na sikanie troche na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
a ze idziemy lac a nie leci

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz ile pijesz dziennie(szlanka to ok 200 ml) i czy sikasz mniej wiecej tyle co wypijesz. Aha, wazne jest, czy sikasz tyle "bo musisz". czy tylko czujesz ciagle parcie na mocz. To moze byzc zakazenie cewki, pecherza, alo cos z nerkami, a tego juz nie mozna lekzewazyc. Aha, i jakiego koloru jest mocz, taki jak zwykle, rozwodniony czy moze czerwony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
pije z dwa litry wody, kolor, klarownosc i zapach w normie. Nie jest to takze takie parcie jak przy przeroscie prostaty. To jest w ogole dziwnie, bo np. wstane rano odleje sie i zaraz za 20 min znowu musze isc, a jak wyjde z domu to kilka godzin nie musze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
ja duzo leje tylko ze duzo pije wody a kolor moczu jest prawie bez barwny co swiadczy o tym ze co wypije wody to wyleje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, wydaje mi sie, ze warto byloby sobie zbadac mocz i wykluczyc zapalenie . Istnieje mozliwosc, ze to na tle nerwowym lub jakas dysfunkcja zwieracza cewki, ale to malo prawdopodobne.Przy cukrzycy strasznie duzo sie pije, wiec to raczej nie to. (Aha roznice w ilosci przyjmowanych i oddawanych plynow sa wtedy, gdy sa jakies zaburzenia hormonalne, lub np niewydolnosc watroby...)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miastenia(nuzliwosc miesni)

Następny temat

żel :) proszę o poradę.

WHEY premium