SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia po operacji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Witam jestem po operacji nerki dokładnie wycięcie cysty/torbieli z nerki (prawa nerka) jestem po operacji już ponad 2 miesiące i mam do was pytanie kiedy mógłbym wzoniwić treningi na siłowni ? Albo jakie ćwieczenia wykonywać na jakie partie aby nic nie uskodzić? Nie piszcie zebym szedl i zapytal sie lekarza bo wizitya dopiero pod koniec grudnia :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Oczekujesz, że jakiś internetowy specjalista udzieli Ci fachowej porady i pozwoli ćwiczyć? Historię choroby zna lekarz prowadzący i to jego musisz zapytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Ja rozumiem lecz moze ktoś miał podobną sytuacje i wie conieco?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
każdy organizm inaczej reaguję na operację i inaczej z tego wychodzi, to sprawa indywidualna. Nawet jak ktoś miał podobną sytuacje "i wie co nieco" to nikt nie jest w stanie przez kabel do internetu powiedzieć jak to jest z Tobą. Zapytaj swojego lekarza który Ci zlecił, albo chirurga który Cie kroił czy możesz chodzić na siłownie, oni będą wiedzieli najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowa bolesność w okolicy stawu barkowego

Następny temat

Uraz miesnia czworobocznego karku!pomocy

WHEY premium