SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Seminarium z Gokorem Chivichyan MMA Sambo Jiu Jitsu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W.A.
lord napisz jasniej o co ci chodzi i prosze o nie zasmiecanie tego postu


W jednym zdaniu chcesz abym napisał o co mi chodzi i jednocześnie nie pisał nic, bo zaśmiecam

Napisałem już o co mi chodzi :
BYŁ JUŻ RAZ TEMAT O SEMINARIUM Z GOKOREM (żeby było jasne od razu - nie to, które teraz organizujecie, tylko inne organizowane w przeszłości), GDZIE PODANY ZOSTAŁ REKORD 400-0-0, NA TEMAT KTÓREGO WYWIĄZAŁA SIĘ DYSKUSJA.

ABY UNIKNĄĆ PODOBNEJ DYSKUSJI (zwróć uwagę jak dbam o nie zaśmiecanie Twojego tematu) ZASUGEROWAŁEM KOLEGOM BY OBEJRZELI SOBIE TAMTEN TEMAT ZAMIAST PODEJMOWAĆ TUTAJ BEZSENSOWNĄ DYSKUSJĘ PO RAZ DRUGI NA TEMAT 400-0-0.


Zmieniony przez - lord raV w dniu 2013-01-03 20:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Lord, w tamtym starym temacie napisałeś, że niby rekord 400-0, a przegrywał, i że to, że za małolata to Twoim zdaniem też się powinno liczyć. Jak dla mnie to chyba jest tak, że te 400-0 to rekord walk PROFESJONALNYCH, do którego walki w wieku 12 lat nie mają prawa się liczyć. Chyba ma to jakiś sens, nie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Problem w tym, że rekord rekordowy, a takie info z tylnej ciała części wzięte raczej nie przysporzy aplauzu i uczestników - za pośrednictwem umieszczenia na tym tu tematycznego forum podobnych rewelacji, uzyska się być może ( a nawet wielce prawdopodobne ) efekt odwrotny od oczekiwanego.
A ponieważ Gokor potęga i bez ściemy, niech się dowiedzą ludzie o wszystkim, niech uczestniczą, kasę zostawiają wiedzę zabierając w zamian, ale niechże wszystko to się stanie bez dmuchania w banie... propagandową. Ot i całą sprawa, Panie W.A..
Czy teraz z racji obowiązującego tajemniczego kontraktu musiał będę czytać: można samemu zapytać na seminarium; nic w tym rekordzie nie jest wydumane;...? Bo jeżeli tak, wolałbym dostać do ręki gotowe zestawienie składających się na rekord kontrowersyjny walk, pełne info. No bo co to za problem, skoro ktoś policzył te walki, Gokor z pamięci być może wali co-jak-kiedy
( zdaje się można na seminarium o wszystko wypytać, a do tego - o ile nie mylę chronologii wypowiedzi - Lord wspominał coś o takim wykazie i odpowiedź poszła, że na seminarium można dociekać bezpośrednio, więc to chyba pewne - otrzymanie odpowiedzi tam od ręki niemal), podać oficjalnie do wiadomości przy okazji uświadamiania o seminaryjnej atrakcji, tu na tym i na każdym innym forum, co by bez kłopotów się każdy wnikliwie mógł zapoznawać ze wszystkimi szczegółami, wykaz o którym tyle się nagadałem?
To tylko z korzyścią dla frekwencji odbyć by się mogło w miejscu jak to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
chrumczaka czy jak tam na Ciebie wołają.z tylnej cześci ciala pojawiaja sie inne rzeczy.nie wiem ile ty masz lat ani jak sie nazywasz bo wiekszosc "miszczow" tutaj obawia sie swojego prawdziwego nazwiska oraz imienia.Nie zalezy mi na twojej kasie i wierz mi ze chetnych na seminarium z Gokorem zawsze było jest ibędzie wielu,a wiesz dlaczego? Nie mozesz tego wiedziec bo nie znasz czlowieka,jego historii ani skad wziely sie rekordy. Gdybys troche poszperal dowiedziałbys się ze rodzina Gracie oraz machado uczyla sie przez jakis czas od....GOKORA!

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
pozdrawiam i mam nadzieje ze oprocz pisania potraficie równiez trenowac.

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
koniec tematu.za jakiś czas postaram sie napisac go jeszcze raz dla tych ktorzy chca trenować.

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Czyli jak? Mam się z nazwiska tytułować tutaj? A wówczas post o sensie umieszczenia wykazu odbytych walk wraz z okolicznościami itd, czyli post o sensie udokumentowania historii, stanie się bardziej zasadny? No k***a, o co chodzi :)?
Jakiś problem z czytaniem? Chcesz mnie poznać? Śpiesz się, bo mnie ktoś wkręca w nieciekawą sprawę, oby się mu nie udało. Masz tu tel. i adres i sobie mnie poznawaj, zapraszam: 609 171 696, Poznań, Głogowska 144/8. A teraz poproszę o udokumentowanie rekordu 400 : 0 nie dlatego, że mam kaprys, ale dlatego, że tak należy i że to ma sens patrząc na powód dla którego wrzucane są info o seminariach - frekwencja większa.
Coś jeszcze z dupy wpisane tu zostanie? Bo poprzednio rekord się trafił , teraz jakieś uwagi o anonimowości... Repertuar większy jest tam, Panie W.A.?
No k***a, co to za teksty są?! Jest ten wykaz czy nie? Boże... ty nie grzmisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
A, nikt na mnie nie woła chrumczaka, jak już może się ktoś tak zwracać. Ale sądzę że na ( no k***a jamki pan?!@?!?!)ciebie to wołają - W.A.? Czyli jak? W.alę A.bsurdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Imo 400:0 wzięło się stad, że ktoś nie umiał przepisać z oficjalnej strony Gokora na wikipedię

oryginał : "Gokor has competed in over 400 NHB, MMA, Judo, Brazillian Jiu Jitsu, Submission Grappling and Sambo fights, and has never lost as a professional fighter."

czyli stoczył ponad 400 walk w tych dyscyplinach i nie przegrał jako profesjonalista (czyli Judo, BJJ, Sambo odpadają, bo to nie jest pro).

a tutaj wiki
" He amassed a record of over 400 wins and no losses over a career of competing in Sambo, Judo, Submission Grappling, and Mixed-Martial-Arts[citation needed]" - ktoś przepisał źle, nie podając źródła i tak sobie krąży kolejne 400:0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
W.A.

W tym roku mam nadzieję że podejmę wyzwanie i przyjadę na nauki , dobrze że zobaczyłem podejdę do gladiatorów z Lublina i się dowiem szczegółów , bo pewnie Trener Gladio się wybiera
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

10 najlepszych momentów roku 2012 w UFC według fuel TV

Następny temat

MMA i siłownia w jeden dzień

WHEY premium