SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYNTRAX NITROUS - nowa postać argniny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dobrze ze sławku jesteś - nitrous to nie AAKG tylko di-arginine - na czym polega róznica. Wiem ze ludzie narzekający na AAKG że nic nie wnosi, ani nie daje reklamowanej mega pompy - dają same bardzo dobre noty dla di-argininy.(nitrous).

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Forumowiczu Czarnuchok,spokojnie są i lepsze związki od di-arg.
Wkrótce będzie można je testować do woli.


SPORTATUT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja tu prosze o fakty nie reklamę

nie mam nic na temat tego a chciałbym poszerzyć horyzonty - jak narazie chyba nikogo to nie obchodzi.. (tak samo jak i kiedys mój zrobiony post o cytrulinie.. jedyny grasik mnie wsparł)

Olimpie - oczywiście reklama robi swoje suplementy to tylko dodatek dietetyczny - a takie di-argininy to czyste zabawki/dodatki kupowane z powodów nowych trendów (nie mówie że sam im nie ulegam )

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-04-27 18:14:56

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
juz za pewien czas w sieci dystrybutorow firmy HI TEC NUTRITION znajdzie sie nowa firma ULTRA PERFORMANCE !!!!!
w ofercie produkt NITROX !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rok 2004 to zupelnie nowa era dla polaków to co sie nagle zaczelo dziac to totalny boom hehe ja tam sie ciesze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
wkrotce wszyscy klienci beda mogli przetestowac produkty firmy ULTRA PERFORMANCE !!! ktore biją produkty biogenix na glowe !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
We shall see mister bimsalabim
Jak narazie olimp i bx - numero uno
Sprehen Sie jakies ciekawostki o stoisku activita

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
bimek to co pisałes w mailu też sie w to wlicza?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
TAKI PIERWSZY PRZYKLAD
w 3 dniu , najwiekszego natezenia ludzi , na stoisku maxi - zero ludzi i zero obslugi , podchodzi 2 kolesi i siadaja sobie przy stoliku , rozwijaja kanapki i zaczynaja wpierdzielac jakby siedzieli w parku na lawce !!!
po chwili wyskakuje pan L. z maxi i zaczyna lamana polszczyzna tluamaczyc ze to jest stoisko najlepszej w polsce firmy odzywkowej a nie przystanek autobusowy i gestykulujac rekoma zaczyna turystow wypraszac !!
ci nie kumajac ani slowa w jezyku slowian ze skwaszonymi minami nie wiedzac o co chodzi oposczazja przystanek autobusowy .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
sorry .
nie z maxi tylko z acti .......
juz mi sie te nazwy pierdziela ....
om !!!!
znalazles moj digital camera ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb...

Następny temat

A co z siłą?

WHEY premium