SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLO Omnadren 250 Jelfa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
Wiek:25 , wzrost 186 , waga 85, biceps 42 , talia 77 , udo 58, klatka 118. Staż na siłowni 6 lat,szybka przemiana,dieta terazniejsza 3g bialko,2g wegle -2g tluszcze,wyniki siłowe klatka 150kg,martwy ciąg 200kg,biceps hantle 33,triceps na prostym Gryfie 125kg.. Przebyte cykle: meta dianabol,enan,Cypio,Deca. Poziom bf ?- Znikomy. Ostatni cykl cypionat z deca z malaya skończyłem wbijać rok temu tego samego miesiąca. Odblok hcg-Clomid. Przez ostatnie pół roku od ostatniego cyklu bardzo marnie cwiczylem i postanowiłem wziąść się w garść i padło na Omnadren. Jakie stężenie zapodac i na co zwracać przy omie uwagę. Co najlepiej teraz jeść i jaki ustalić trening? Omy mam 4 paczki po 5 strzałów paczka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak przy tym wzroście i na takich chudych nóżkach 200 w martwym to jest fajnie, a przysiad jak?

tej omki to jeszcze ze 2 paczki by się zgrały i fajny cykl by wyszedł, bo byś dał 2 x week po 250mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
Dzięki kolego ale przez chude kopyta maksy na przysiadzie mi nie służą więc ich nie targam lecę z przysiadem na spokojnie ;) Mieszkam w NL za miesiąc będę w Pl to dobiore dwie paczki żeby skomponować 500week. Na chwilę obecną dziś poleciał trzeci shot co piąty dzień. Gdy wbije ostatniego strzała z pierwszego op następne poleca co 3,5 dnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
mundas1243
Dzięki kolego ale przez chude kopyta maksy na przysiadzie mi nie służą więc ich nie targam lecę z przysiadem na spokojnie ;) Mieszkam w NL za miesiąc będę w Pl to dobiore dwie paczki żeby skomponować 500week. Na chwilę obecną dziś poleciał trzeci shot co piąty dzień. Gdy wbije ostatniego strzała z pierwszego op następne poleca co 3,5 dnia.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
ty redukujesz na tej diecie??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
Na to wychodzi.. jak sie karmić więc na tej bombie i na co zwrócić szczególną uwagę przy mojej genetyce i zamiarach przybrania jak sie tylko da na masie i sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Takie sprawy jak trening i dieta powinny byc ogarniete przed wejsciem na saa, chyba rozumiesz ze mialoby to wtedy wiekszy sens,
Jesc mozesz to samo ale skoro waga do tej pory nie rosla to na saa tez nie wzrosnnie poza szybkim nabraniem wodu na poczatku cyklu,
Zwieksz kalorie, odejmij bialka to napewno


Zmieniony przez - miczelx w dniu 11/04/2017 08:19:34

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak chcesz masować to kcal na plus, węgle by się przydało podbić. I zacznij tyrac nogi bo tragedia jest. Jak waga staje podbijasz kcal. Prosta sprawa.

Białka 2-2.2 g na kg styknie na masie lekko.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-04-11 08:21:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaczerwienienie po iniekcji

Następny temat

metka + propionat ? co sadzicie ?

WHEY premium