SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA po raku jądra

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 671 Napisanych postów 1612 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26601
Witam, Jestem 2 miesiące po orchidektomii prawego jądra. Okazało się że był to rak zarodkowy prawego jądra. Obecnie jestem na aktywnej obserwacji. Obeszło się bez chemii, ale do rzeczy. Moje pytanie czy jest ktoś z Was w podobnej sytuacji? Czy z 1 jądrem da rade ładować saa? Jak wygląda sytuacja pod kątem zdrowotnym?
Obecnie wziąłem się za siebie i zacząłem ćwiczyć oczywiście na ,,sucho,,. W przyszłości myślę nad ponownym lekkim cyklem opartym na testosteronie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 671 Napisanych postów 1612 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26601
Także też odczekam trochę. Mam być pod aktywną obserwacją. Badania markerów i TK z kontrastem co jakiś czas. Co do prolki i omki to mają słaby wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Lekarza zapytaj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Kwestia utraty jądra nie będzie tutaj w niczym przeszkadzać .lecz jak Flex zapytaj lekarza i powiedz mu szczerze o co chodzi.zapewne jesteś w jakieś dużej grupie ryzyka teraz i będziesz miał kontrolę ,dlatego pogadaj z lekarzem .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Jw
sama utrata jądra to żadna przeszkoda w stosowaniu SAA , jednak musisz wykluczyć powikłania po chorobie która przeszedłeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Lekarza zapytaj ?


Tylko niech trafi na dobrego lekarza. Bo dla większości lekarzy słowo sterydy działa jak czerwona płachta na byka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
To lepiej trafić na forum i konsultować sprawy nowotworowe ? Można znaleźć dobrego , ale trzeba poszukać .
Osobiście nie podjąłbym się i nie wziął odpowiedzialności w takich przypadkach


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-05-25 14:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 671 Napisanych postów 1612 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26601
Pytałem się paru lekarzy Sytuacja wygląda następująco połowa z lekarzy w tym profesor twierdzą ze testosteron podawany z zewnątrz nie miał wpływu na chorobę. Inni zaś odradzają ponieważ twierdzą, że być może testosteron mógł na to wpłynąć i nie zaleacają stosowania. Natomiast jestem ciekaw jak to jest w praktyce. W podobnej sytuacji jak moja. No nic popytam jeszcze i przemyślę sprawę. Dobrze byłoby się trochę wesprzeć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Mógł ale nie musiał. Mój znajomy miał raka jądra i też mu to jądro usunięto, a nigdy w życiu nie jadł nawet kreatyny o saa nie wspominając. Więc to zwykła gadka lekarza, który nie wie czy wpłynął ale na wszelki wypadek i tak odradza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
No niestety nikt tego do końca nie wie , najlepiej wstrzymaj się jeszcze . Niech sytuacja się ustabilizuje , zrobisz badania i wtedy podejmiesz decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 671 Napisanych postów 1612 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26601
Ok tak też zrobię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 984
Witaj jestem rok po orchidektomii, u mnie był nasieniak 1A. Ze swoim pierwszym cyklem czekałem rok, ponieważ przez pierwszy rok ryzyko nawrotu choroby jest około 20%. Co do testosteronu sprawa wygląda następująca, gdy jądro zostanie usunięte w wieku do 30 roku życia, to drugie jądro nadrabia za dwa i potrafi ustabilizować testosteron w normie, u mnie to trwało jakieś pół roku. Gdy wykonałem pierwsze badanie testosteronu po 2 miesiącach od operacji to wynosił aby 170 (250-800), lecz po około 4-6 miesiącach moje pozostałe jądro powiększyło się o jakieś 10 mm w średnicy a poziom testosteronu w tej chwili wynosi 290-330 (250-800). Onkolog objaśnił mi że w przypadkach (najczęściej po 30 roku życia) drugie jądro nie jest w stanie nadrobić za dwa i objawia się to złym samopoczuciem, zmniejszonym libido czy problemami z tyciem. W takich przypadkach stosuje się podawanie regularne testosteronu z zewnątrz w postaci plastrów lub propionatu (np. 50mg ed5). By poprawić samopoczucie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ovitrelle- Kto uzywal. I jakie opinie?

Następny temat

Witam mam pytanie?

WHEY premium