SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rumience

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
Witam, moim problemem sa rumience na twarzy, pojawily sie ok. 2 lata temu, mam je caly czas, nieraz slabsze nieraz mocniejsze, czytalem ze w czasie dojrzewania moga wystepowac, lecz nie wiem czy to jest prawda. Moj wiek: 17 lat. Prosze o pomoc, czy istnieje jakis sposob na ich usuniecie, czy same zejda lub czy ktos mial podobny problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
Wlasnie, problem z rumiencami. Niestety tez mnie to dotyczy. Mam 16 lat i rumience pokazaly sie 3 lata temu. Nie ktorzy uwazaja to za nad wrazliwosc ale tylko ci tak uwazaja ktorym to minelo albo nigdy tego nie mieli.Moze jest to jedna z wad doratania i kiedys minie ale nie mam zamiaru czekac 10 lat. Jak ktos wie jak sie tego pozbyc lub sie tego pozbyl i ma sprawdzony sposob to moje gg 6758854. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tresc&search=rumie�ce tu masz podobne posty
A konsultowałeś to z dermatologiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Krzykacz Ci już odpowiedział w zdrowiu bodajże...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623


było..
poszukaj

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
taki masz urok

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
No nie wiem czy urok :e
Samo przyszlo to moze samo sobie pojdzie :D
Do dermatologa ide w srode to zobaczymy co mi doradzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4519
blueeyes dopisz jeszcze ze krasne lica to oznaka tezyzny i zdrowia sam mam rumience i wiem ze u mezczyzny nigdy nie dodaja uroku !!, co najwyzej imo jakiejs naprawde ladnej delikatnie opalonej dziewczynie to moze, ale plz wbijcie sobie co po niektorzy do lbow ze zdrowa cera to cera matowa !! niesamowicie mnie wkurzaja tacy ludzie ktorzy sami nie majac tych rumiencow uwazaja ze ktos ma wyimaginowane problemy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
blue napisała to w formie żąrtu gdyz takie pytania o rumience itd juz były i nikomu nie chce sie po raz 2000 pisac tego samego...
jest wyszukiwarka !!!!! także powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ban Ban Ban..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
chlopcze czy moglbys nie naskakiwac na mnie? to taki joke , ktory w dodatku nie byl skierowany do Ciebie wiec bez bulwersu. Nie uwazam ,ze to wyolbrzymiony problem , tylko z tym urokiem chodzi o to ze taka jest jego natura i raczej ciezko to zmienic. Zreszta tak jak juz kilka osob napisalo to juz bylo i w urodzie i w zdrowiu wiec ciezko pisac non stop to samo. A wyszukiwarka nie jest jakos szczegolnie skomplikowana

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4519
ok juz z Ciebie zeskoczylem dziewczynko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rumience...

Następny temat

co do oddawania krwi [pytanie]

WHEY premium