SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy czy nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111
Witam,

Po dzisiejszym treningu(barki+brzuch) zauważyłem u siebie bardzo cieniutkie paski w okolicach barków i klatki piersiowej. Kilkadziesiąt minut po treningu paski praktycznie zniknęły. Przerażony przeczytałem tematy o rozstępach i obejrzałem przykładowe zdjęcia rozstępów na klatce i na ramionach i muszę przyznać że w ogóle nie przypominają tego co mi "wyskoczyło". Są to baaaaardzo cieniutkie paski (0,3 cm lub około tego)? Czy są to rozstępy czy nie bo nie wiem co robić????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Niestety za mało informacji podajesz ,żeby można jednoznacznie odpowiedzieć.
Jednak jak twierdzisz że "cieniutkie paski zniknęły" to zapewne nie rozstępy.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Możliwe, że to nie są rozstępy , ale już teraz w celu ich zapobiegnięcia zalecam intensywne , regularne nawilżanie miejsc szczególnie podatnych. Odsyłam w takim razie do lektury chociażby w tematach podwieszonych. Tam także możesz zadawać pytania, na które z pewnością ktoś odpowie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie 20 minut dziennie. Bezpieczne?

Następny temat

Skóra po odchudzaniu.

WHEY premium