SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reumatyzm

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 500
Od około 2 miesięcy bolą mnie obydwa stawy barkowe,czekam na wyniki badań. Lekarz powiedział mi,że jeżeli wyjdzie na to iż mam reumatyzm to moge zapomnieć o ćwiczeniach siłowych... Czy naprawde reumatyzm oznacza koniec przygody z siłownią?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Jakie to badania? ile masz lat?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 500
19 lat. Jak narazie pobrano mi krew w nastepnym tygodniu bedą wyniki,pózniej ma mnie jeszcze gdzies skierować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Na pewno tak się wyraził, "reumatyzm"? . Chłopie, ból nawet obu stawów barkowych to trochę mało aby się bać reumatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Michał badanie krwi to troche mało no chyba że masz szczegółowe badania czyli ASO itp.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 500
Cholera no sam nie wiem co z tego wyjdzie.Powiedzial mi tylko,iż bardzo prawdopodobne jest,że to właśnie reumatyzm. Dla mnie byłby to swego rodzaju wyrok,gdyż w przyszłości raczej nie bede siedział za biurkiem, poza tym nie wyobrażam sobie życia bez sztangi...Wszystko okaże sie w ciągu kilku dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Reumatyzm to tak naprawdę setki chorób wiec to tak szeroka definicja że nie myśl tak czarno.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 500
Odczyn Waaler-Rose wynik ujemny. OB 3. Kupiłem sobie Animal flex na stawy,warto spróbować na pewno nie zaszkodzi. Lekarz zalecił mi wizyte u profesjonalnego trenera tylko gdzie ja takiego znajde w okolicach ostrołęki :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia a wzrost.

Następny temat

CZERWONE JEDNO OKO

WHEY premium