SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rafał Uszol Dąbrowski vs Alex Emelianenko na strefa walk

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2425
hahaha ale się uśmiałem... szkoda tylko, ze tak naprawdę to jest śmiech przez łzy bo przez to co się dzieje najbardziej cierpią kibice, głównie Ci którzy kupili bilety no i oczywiście zawodnicy, którzy przechodzą ciężkie obozy przygotowawcze, a tu taki "klops". Już pierwsze kontrowersje wyszły podczas ustaleń w wyniku których gala miała odbyć się w Atlas Arenie w Łodzi i nie odbyła się z niewiadomych względów, ja natomiast z pierwsze ręki wiem, ze nie było w ogóle popytu na tę galę i hala miała świecić pustkami. Żenadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
i jak , wie ktoś co z transmisją ?

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzies ostatnio sie na foty Aleksa natknąłem, nie pamiętam gdzie, w każdym razie za dobrze to on nie wyglada

No to teraz dopiero lipe bedą mieli na tej Strefie Walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Strona Strefy Walk, jak na dwa dni przed galą coś nie wygląda imponująco...




Dziś spojrzałem to strona działa ale Strefy Walk coś nie widać w ramówce Canal+, a ponoć oni mieli transmisje zapewnić...

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2011-10-26 11:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
"Informuję jednocześnie, że aktualnie awarii doznał serwer na którym umieszczona jest strona strefawalk.com.pl wskutek czego jest ona w chwili obecnej niedostępna. Nie wpływa to negatywnie na przygotowania eventu."

Transmisji z tego co wiem nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
porażka

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nowa walka wieczoru na Strefie walk

http://www.fight24.pl/nowa-walka-wieczoru-na-strefie-walk/


Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-10-26 16:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kilka juz tych organizacji w pl jest, i zadna nigdy nie miala tylu problemow co ta strefa walk,
ci panowie powinni zrezygnowac z organizowania gal, bo tylko sie kompromituja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
No to jestem ciekaw co na to kibice ktorzy wybierali sie na ta walke tylko dla walki wieczoru bo nie watpie ze tacy sa.Ja osobiscie zadal byl zwrotu kasy za bilet ale jak to z tym bedzie nie mnie oceniac:)Popieram FODa i mam nadzieje ze niedlugo ta organizacja upadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Eh, przede wszystkim to skompromitował się Aleks.... Nie mam już złudzeń że zobaczę go więcej w czymś na wyższym poziomie, ba, teraz będzie pewnie miał jeszcze większe problemy dostać walkę na poziomie Petkovica czy Uszola.

Żal.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diaz wypada z UFC 137 - St. Pierre vs Condit

Następny temat

A Ty, od kiedy interesujesz się sceną MMA?

WHEY premium