SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko mikro :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5072
Witam! Moje pytanie dotyczy mikroskładników -czy według was lepsze ich rozłożenie jest: W-60%; B-30%; T-10%, czy W-55%; B-15; T-30%?

"Wspaniałe sukcesy osiągają tylko ci, którzy ośmielili się uwierzyć, że coś w nich samych jest potężniejsze od okoliczności". Bruce Barton

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5072
Na masę oczywiście

"Wspaniałe sukcesy osiągają tylko ci, którzy ośmielili się uwierzyć, że coś w nich samych jest potężniejsze od okoliczności". Bruce Barton

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3195 Napisanych postów 15808 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie w %, a gramach 2g na kg masy ciała białka, około 1g tłuszczy i reszta do kaloryki węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok a czy mógłbyś ocenić mój dzisiejszy jadłospis, czy jest odpowiednio ułożony do budowania masy?
Waga : 74
Wzrost : 177
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 14.2%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, 3x w tygodniu basen
Odżywianie : Ścisła dieta
Cel : Przybranie masy
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Gainer
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : Dieta na mas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3195 Napisanych postów 15808 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146709
Mogłabyś*

Gajnery, to ja bym wywaliła, po treningu zjedz zbilansowany posiłek. Mogą to być placki z owsianych, jajkiem i bananem, albo coś innego co lubisz.
A poza tym wygląda ok. Wrzucaj też tłustsze mięcha i ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W takim razie przepraszam Cię bardzo za pomyłkę ;) Gainery piję dlatego, że ilościowo tego posiłku jest dla mnie za dużo, ale dzięki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Czy będzie odpowiednia ? MASA

Następny temat

Herbata

nutloveb