SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Marbo:)

temat działu:

Biuro Obsługi Klienta

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
A podobno zgodziliście się na to..
Chcieliśmy wysłać na nasz koszt do Was te worki, ale dostałam informację, że nie ma problemu byście poczekali

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, ale mielismy czekac tydzien nie dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Teoretycznie wysyłka do Warszawy organizowana jest raz na 7 dni.. Ale czasem bywa tak, że fizycznie nie jesteśmy w stanie tam pojechać. No i niestety tym razem też tak było... :/ Ale max w sobotę Kasia napisze do Ciebie byście podjechali

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2679
juz mniejsza z tym, najwazniejsze ze mam co machac ale dlaczego przy zestawie 70kg+ daliscie 3x 2,5kg ?niepraktyczne bo teraz mam za malo na hantle aby bylo po rowno.jak to jest?zle dobieracie obciazenia w zestawach.jesli chcialbym teraz u was zamowic jeszcze 1x2,5kg + 4x 1kg ile by mnie to wynioslo i ile znizki?malo sie staracie i zbyt lekcewazaco podchodzicie do klienta

Zmieniony przez - maniek112 w dniu 2010-07-17 23:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
maniek112: Staramy się aby każdy był zadowolony. W zestawie z plusem dajemy 2x2,5kg z tego powodu, aby przesyłka zestawu nie odstraszyła klienta. Dorzucenie dodatkowych 2x1kg do zestawu zwiększa przesyłkę o 20zł - chciałbyś tyle dopłacić ?

65kg rozłożyliśmy w taki sposób, aby przesyłka zestawu była jak najbardziej atrakcyjna dla klienta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2679
+sztangi jest to zestaw bodajze 92kg i tylko 3x2,5kg. czyzby ktos tu zapomnial o 1 krazku?gdy dostalem przesylke pare krazkow bylo juz z niewielka korozją, bylo to zima wiec mozliwe ze od mrozow albo sie walalo gdzies u was po sniegu.z reklamacja tak ciezkiego sprzetu za duzo zachodu.mozliwe ze na dzien dzisiejszy jakosc waszych uslug sie polepszyla, mam przynajmniej taka nadzieje. moze ja mialem akurat pecha bo sadzic sie nie bede choc wcale male pieniadze to nie sa jak dla mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suwnica MARBO - czemu takie tarcie uniemożliwiajace trenowanie?

Następny temat

Mocowanie do worka

WHEY premium