SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygoda w PKP :-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Mialem podobna sytuacje. Wracalem z treningu nocnym autobusem i spotkalem akurat kilkoro znajomych, wracajacych z imprezy. Na ktoryms przystanku wsiadl mocno wstawiony koles (kolo 40-stki, ciezszy odemnie, ale nizszy, poza tym byl tak narabany, ze nie wygladal na wymagajacego przeciwnika) i po chwili zaczal bluzgac cos do moich kolezanek. Rzucilem tekstem w stylu "Zamknij ryj", czy cos takiego... uspokoil sie na jakies 3 minuty. To co sie stalo potem, zopelnie mnie rozwalilo. Gosc zaczal sie wydzierac na caly autobus "Zapi***ol mnie! Wpie**ol mi! Moge dac Ci noz! Wbij mi go w bebechy!". Wysiadl kilka przystankow dalej, zaluje tylko ze nie wyprowadzilismy go z autobusu na przystanku, na ktorym stal akurat radiowoz, chyba kogos spisywali.

Jazda PKP lub komunikacja miejska jest jak pastwisko dla krow, jadac nia nie wiesz czy przypadkiem nie wdepniesz w jakies gowno!

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Rosną coraz szczuplejsze, bo zamiast sie ruszać, spędzają masę czasu na stołkach. Za mojego dzieciństwa były tylko 2 programy tv, a i to tylko przez pół dnia, zadnych gier oprócz planszowych i karcianych, o kompie tosmy tylko coś niepewnego słyszeli, że wogóle coś takiego istnieje. Gość to był ktoś, kto był dobry na boisku, w bójce czy w pływaniu, a nie w Call of Duty czy Medal of Honor. Bez ujmy oczywiście dla tych zacnych gier.
...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
przepraszam was panowie, ale przejdźcie do posta FIGHT CLUB, a tutaj nie schodźmy z tematu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 195
Hehe, Shnosnas tak żeś ich pousuwał, że myślałem, że mi się strona do końca nie wgrała

Właśnie ojciec dał mi dzisiejszą gazete ( 26 stycznia 2005 ) ( nie napisze nazwy bo to chyba nie zgodne z regulaminem ).Tytuł brzmi "Kolejka po nóż" dzis w nocy koles wracal z biby z Sopotu i dostal 5 razy nozem. Tak sie zastanawiam, ze my tu gadu gadu o napadach i tak dalej. Zastanawialem sie co ja bym zrobil gdyby caly przedzial nagle opustoszal, ja mialbym noz przy gardle a moja dziewczyna siedzialaby obok mnie. Tamten koles w sumie dostal za nic. Nie bylo tekstu dawaj koma czy cos. Mam na mysli nie sytuacje, w ktorej kolo chce ode mnie koma tylko sytuacje w ktorej wiem, ze on chce sie poprostu pobawic nowym nozem ktorego dostal od kolegow.Wiecie o co mi chodzi dziewczyna siedzi obok Ciebie Ty masz nóż przy gardle. I Co teraz?
Z jednej strony możnaby pertraktować itd ale co jeżeli koleś jest po tabletach albo innym gównie albo poprostu jest psychiczny?
Ty jesteś sam z dziewczyną a ich jest 4 z czego jeden ma przy sobie nóż.
Sytuacja beznadziejna a przecież zrobić coś trzeba. Ciebie kolo podziurawi a później ją zgwałcą bądź zabiją. Jak myślicie jakie myśli przelatują człowiekowi w takiej beznadziejnej chwili ?? Tylo weźcie to pytanie na powage bez żadnych tekstuff typu : Wziąłbym panienke na ręce i wyskoczył przez okno. Ciekawy jestem jakie są wasze przemyślenia na ten temat.
Pozdro

"Never Ever Give Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
he, he panie komendancie , toż my tu sobie kulturalnie bez wyzwisk i zbytnich bluzgów podyskutowali, he he, i nawet to było w pewnym sensie związane z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Ivane, ja bym w takim momencie zalowal, ze nie wzialem taksowki.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kyokushin na AWF????

Następny temat

Teakwondo WTF czy ITF??

WHEY premium