SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerośnięte ciało tłuszczowe hoffy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rok temu w maju miałam rekonstrukcję ACL ponieważ miałam skręcenie i naderwanie w obrębie (przedniego) (tylnego) więzadła krzyżowego kolana. Po tym zabiegu miałam 4 rehabilitacje i w dalszym ciągu kolano bolało, ponieważ śruba zaczęła uciskać i 9 maja tego roku miałam kolejną operację ponieważ była niestabilność kolana po rekonstrukcji ACL oraz mechaniczne powikłania innych urządzeń kostnych, wszczepów i przeszczepów.. Po tej operacji miałam już 2 rehabilitacje i w dalszym ciągu nie ma poprawy nawet po tej ostatniej jest jeszcze gorzej bo kolano boli jeszcze bardziej niż przed rehabilitacją. Lekarz powiedział że jeszcze jedna rehabilitacja będzie i jeśli ta nie pomoże prawdopodobnie będę musiała mieć kolejną operację bo mogę mieć przerośnięte ciało tłuszczowe hoffy. Ból kolano występuje po prawej stronie i jeśli mam nogę zgiętą jest problem z wyprostem, ponieważ się blokuje i przy próbie wyprostu jest duży ból. Czy to jest cos poważnego?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mrowienie palca prawej reki!!!POMOCY!!

Następny temat

Wzrost

WHEY premium