SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina kręgosłupowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Ever pamietam cie z dopingu Nandrolon pomoze myslisz ?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja Ciebie tez, chodz jeszcze ze starej gwardi byles watpie zeby pomogl chodz sprobowac zawsze mozesz

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-12-01 17:46:44

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Kurde przpisali mi dzis dwa leki w strzłach.. bylem ez na 3 zabiegach mamy u mnie na dzielni fajne centrum rechabilitacyjne nowoczesne i mialem laserem cos tam jakims czerwonym światlem nazwa z X w nazwie. i prądem mi voltaren emulgel wtłaczali w miejsca bolu. baba jak zobaczyla kartke od lekarza to spojrzala na mnie i "Jeeezuu... w taaaakim wieku..." generalnie jestem bardzo zajarany. Biednemu wiatr w oczy:(

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Witamy w serialu "Na złe i na gorsze". Tematem dzisiejszego odcinka jest kompletny brak podejścia do pacjenta pani w ZUL. Pani otrzymuje pisemne upomnienie.
Tematem kolejnego będzie wartość lekarskich pseudodiagnoz w schorzeniach podobnych do opisywanego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie bardzo skumnałem

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
laseroterapia na kregoslup "w takim wieku" jakby mnie zobaczyli to by pewnie odrazu mnie do trumny w***ali i zabili wieko dechami zebym nie mogl wyjsc

Uwe - Kradamowi chyba* o to chodzilo ze robia w Twoim przypadku to co zawsze (czyli cale gowno), i ze lekarze lubuja sie w wystawianiu takich pseudo diagnoz bo im sie nie chce szukac prawdziwej przyczyny danego stanu

* - chyba bo nie zawsze rozumie teksty Kradama

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Ok, od poczatku jadłem lek "myo.. cos tam" tej firmy co robi spiropent w takim samych listkach. jadlem 30 mg dziennie. po czym lekarz stwierdzil ze skoro mi nie pomoga nalezy zwiekszyc dawke. przepisal mi to samo tyle ze w strzalach+tabletki. wychodzilo wiec zastrzyk 15 mg raz dzeinnie + 2 razy po 15 czyli 45mg dziennie watroba sie odezwala mega mnie zaczela bolec. obejrzalem ulotke na ktorej napisa "maks dobowa dawka 15mg.. i lista skotow ubocznych na reszte kartki zadzwonilem do lekarza ocb t o tlumaczyl ze ten maks to dla sucharow a nie dla mnie ale skoro boli watroba to zmniejszyc dawke i kupic cos na watrobe (kupilem sylivit 150 i hepatil) watraba juz nie boli. mam jeszcze jeden gadzet ktory tez jest w strzalach nazwy nie pamietam ale to szare pudelko z czerwnoym napisem i ciec w amp tez mega czerwnoa. jak polazlem na pogotowie zeby strzala zrobili (samemu sie nie chcialo ) to baba kolejna psudo diagnoza "oo matko... skoro teraz bierzesz to... to co ty bedziesz bral jak bedziesz mial 80 lat? pierwszy raz cos takiego widze" haha lek ten podobno biorą 80 letnie kapcie na stawy... Korwa! az tak zle ze mną?!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Trudno powiedzieć, skoro nie zdradziłeś co Ci dolega. Mogę się jedynie domyślać, że ból pleców i tyle.
Toteż na obecną chwilę bardziej martwi mnie sposób leczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ok mam pytanko jeszcze jedno, ogolnie mam dyskopatie i czy jest to choroba tak jak np grypa ze jest problem sie wyleczy i sie grypy nie ma, czy jest to wada produktu ( w tym wypadku mnie) i ja bede mial zawsze problemy z kregosłupem jak dziady na polskich serialach? czy bede mogl kiedys jak sie wyleczy zupelnie np po tej calej endyskopi cwiczyc hardcorowo jak kiedys?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
Ogólnie gdzie nie czytam to jest napisane że można to zaleczyć a nie wyleczyć. Aczkolwiek przykład nie tyle Szymona Kołeckiego co Ireneusza Jeleńa z tego co wiem on też miał uszkodzony dysk (gdzieś czytałem że była to dyskopatia) no i chyba jakoś musiał to wyleczyć skoro dalej gra zawodowo w piłkę na najwyższym poziomie, a żeby tak grać z pewnością wszelkie bóle muszą ustąpić. Operacji żadnej w przeciwieństwie do Kołeckiego nie miał. Oczywiście napewno to jest troche inna sprawa zwykła osoba a znana persona. No ale to nie zmienia faktu że sam mówił chyba że po kontuzji nie ma śladu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Krem nawilżajacy do cery tłustej

Następny temat

Salon kosmetyczny

WHEY premium