SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop + Masteron + Oxandrolone

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
JesZcze mam pytanie jak uzupełnialem profil wrzuciłem zdjecie swoje aktualne o co chodzi z tymi inspiracjami? Bo jakoś nie moge doczytać bo łącze sie z netem przez tel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
3tys kalorii to wcale nie tak duzo,ja normalnie jem ze 3500 juz nie mowiac o saa...musisz dac 2,5-3 gr bialka na kmc,wegle z 5-6 i z 1,5 tl ale tez nie wiem jaki masz zaotrzebowanie ale pewnie duze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Tak tylko brak u mnie apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Pomijając dietę ogarne tak zeby było 3600 dziennie na saa , tylko teraz co z cyklem i napiszcie mi jak korkowi bo ja nie ogarniam tych skrótów napiszcie mi ile mam mieć tego propa i co jak bić. A może kupic coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Czy po prostu dokupić metkę jak kolega wyżej pisał ? I pociągnąć 16 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
1-16 prop 100eod
1- 4 [5] meta 30mg
9-16 oxandrolon 50mg -80mg + kreatyna

Pozostało narazie na tym czy ktoś sie jesCze wypowie? Czy od poniedziałku moge tak zaczynać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bili_24 edytuj posty piszesz post pod postem , potem syf sie robi w tematach. Dostałeś konkretną rozpiskę to po co jeszcze drążysz temat . jak chcesz typową masówkę to poleć złotą triadą test+ deka +meta tylko meta nie na kicka tylko jka pojawi sie stagnacja.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Masz racje powinienem edytować ok w takim razie napisz mi co kupic dokładnie chce jedna pozadna rozpiskę żebym nie zadawał juz pytań tzn deka jaka deka? Najlepiej test jaki test meta jaka i wszystkiego ile i jak bić plus odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Co do firm nie będę ci rozpisywał bo nie chcę tu robić pimpu cykl powinien wyglądać tak .

1-14 deka 300-400mg
1-16 enan cypio 500-700mg
10-16 meta 30mg
7-8 hcg 10 razy 500iu eod

Edit przydały by się sogi za konkretne odp. lub 5zł przelewem na fundacje GKS Katowice.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2014-10-03 22:57:12

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Jak chce przyznać soga, wyskakuje mi błąd serwera, co z clomidem , deke waliło sie co 6 dni ? I tego enana tak samo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio + Meta

Następny temat

spuchniety poslady

WHEY premium