SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop, primka, oxa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Propa bede mial na dniach wtedy wrzuce. Pod reka mam Testex Prolongatum jesli chcesz to wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
nie ma szans we wloszech dostac cos bez recepty z tego co wiem jest tam ciezko z saa, maja dosc surowe przepisy

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
jaro21_89 raczej pizze z prawdziwego pieca i dobrego winiaka wychaczysz
to ze to sa wloskie produkty, jeszcze nie oznacza ze mozesz sobie je wejsc i kupic w aptece
to nie dzikie zolte krainy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Może lepiej bedzie jeśli w drodze powrotnej kupie spirytu w czechac Wiesz, spytać zawsze wart, a nóż widelec W sumie do Grecji jest kawałek z Włoch. wiesz ja sie czaję już od jakiegos czasu na pierwszy cyklon, chciałbym enana i deczkę wyhaczyc, ale z tą Grecją to też jest podobno nie za ciekawie ostatnio, wiesz cos na ten temat?

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
sa recki, nie wiem czy uda sie cos wyrwac bez niej, musial by ktos powiedziec kto byl i probowal

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
W grecji tez nie kupisz bez recepty Na pierwszy cyklon enan i deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Niektórzy takie połączenie polecają na pierwszy cyklon, z reszta nie mam zamiaru brac takiego ścierwa jak meta. Poza tym to nie jest temat o moim pierwszym cyklu w takim razie yebać, we Włoszech zarobię w Polsce kupię.

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
tylko nie rob na pierwszy raz takiego cyklu

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
słuchajcie chłopy, jest w tym dziale gostek, niejaki Uriel, zna się na rzeczy i cykl i deca jest przez niego na pierwszy raz polecany. Ta, ja wiem, że na pierwszy raz krótkie estry, ze jeden środek, że deca nie, bla, bla, bla. sranie w banie, odpowiedni odblok z HCG także podczas cyklu i nie ma powodów do paniki

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
https://www.sfd.pl/depresja_nawrót-t472288-s9.html
sobie poczytaj jak to "nie ma powodow do paniki"
nandro na pierwszy cykl to bzdura, dla mnie w ogole bzdura, srodek ktory najbardziej miesza w naszej meskiej gospodarce hormonalnej, a daje najmniej pozytku
co do aptek nablizej znajdziesz u turkow i egipcjan rzeczy bez recepty, o europie zapomnij jak nie masz kontaktow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki enan najpewniejszy

Następny temat

Rada

WHEY premium