SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony w Uk

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
czesc jestem po 4 tygodniach m-drol przytylem 6,5 kg bardzo dobrej jakosci suchej masy miesniowej wymiary mi poszly bardzo ladnie i nawet wycinka sie pojawila. pilnuje bardzo diety i caly czas stosuje amino i bcaa. faktycznie jest blok i bebechy wali ale warto. teraz robie 4 tygodnie przerwy i znow zaczne m-drol. przy takim stosowaniu po 1 tabletce dziennie opakowanie starcza na ladny kilku miesieczny okres brania. moim zdaniem warto ciezko o efekty bez skutkow ubocznyhc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zrob sobie przerwe dluzsza niz miesiac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Boogie zaczalem chyba od 20mg i po okolo 10ciu dniach zwiekszylem na 30mg, i tak 30mg bralem jakies 8 tyg.
Bardzo dobrze sie czulem, konkretny power.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
6 tygodni? co brac w tym czasie. biore ciagiem bcaa i amino i trzymam scisla diete. narazie mam przerwe 2 tygodnie i stracilem 0,5 kg na masie. zadnych innych spadkow nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
6tyg minimum, w tym czasie jakis stack kreatynowy, albo chociaz mono w duzych dawkach.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
a jaki stack polecasz? lubie firme trec ale dstosuje sie do jakiejkolwiek rady na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Storm, Xpand, ewentualnie jablczan CellPump
innych nie bralem, co nie znaczy, ze nie sa warte wyprobowania.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Ja polecam epistane oryginal IBE (bralem epidrola i bebechy bolaly + skurcze non stop mimo nawodnienia potasu magnezu i tauryny) Malo kto wierzy ale na tym smiesznym epistane wrocilem do ciezarow jak na cyklu z omki i metki :P - taki ze troche za bardzo blokuje estrogen imho i stawy po 3 tygodniach zaczely bolec. Bol stawow + ciagla chec podnoszeia wiecej skonczyla si eniestety kontuzja :) Suma sumarum jeszcze 1 zaatakuje na spokojnie epistane przy okazji.
Zastanawiam sie tez na polaczeniu (jako kickstart lub finish cyklu) testa e z epistane'm. We will see :P

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
miczelx jaki odblok robiles po m-drolu i p-plex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
czesc. potrzebuje twojej rady. pracuje w fabryce w ktorej mam nieograniczony dostep do dekstrozy i glukozy. jest tez wiele innych srodkow jak colflo, demerara sugar, muscovado sugar, white sugar, 711, hi grade, fibrosol 2 i 8, 50. i wiele wiele innych. czy moge z nich stworzyc jakas odrzywke? wiem ze napewno moge brac dekstroze i glukoze. napisz mi ile gram dziennie i w jakich porach moge to brac i jakie bede mial z tego korzysci. czy np moge brac dekstroze zaraz po treningu zamiast carbo???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

legalne???????

Następny temat

Odzywki London

WHEY premium