SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z łydkami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
Może opisze na przykładzie w czym tkwi problem.
Grając w piłke,po 20 minutach biegania czułem,ze zbiera mnie na skurcz łydek(obu),do tego stopnia,ze oczywiście nie mogłem grać.Po I serii skurczy i przerwie w meczu,ustąpił problem,porozciągałem sie i spowrotem wszedłem na boisko,sytuacja sie powtarzała kilkakrotnie,czyli po ok. 15 minutach biegania,brały mnie znów skurcze,woógle nie mogłem sie ruszać,po odpoczynku i ponownym graniu,skurcze wracały... Na koniec było tak,ze pobiegałem 30 minut,a przez nastepne 30 minut stałem ze skurczem który nawet nie ustepował i cały czas spinał mi łydke.
Musze zaznaczyć,ze z 2 miechy temu ćwiczyłem łydki i chyba se je popaliłem,po treningu miałem niesamowite zakwasy kilka dni .Potem już ich nie trenowałem,bo czułem,ze przesadziłem i muszą odpocząc. Potem(nawet po miesiącu)gdy musiałem gdzieś szybko isc,to czułem mocne pieczenie w łydkach i bardzo szybko mi sie męczyły.
Ostatnie skurcze to pewnie w pewnym stopniu wina braku magnezu,bo dzień wczesniej miałem mini melanż i nie uzupełniłem go,ale nie raz grałem w podobnej sytuacji i takich problemów nie miałem,a to była taka seria skurczy,ze naprawde nie dałem rady sie ruszać.
Wiecie co powinienem zrobić?? Jakieś ćwiczenia dla regeneracji czy coś takiego?? Czy może wizyta u lekarza??

Z góry dzięki za odpowiedzi i sorry,za chaos w tym poscie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Magnez / potas / wapń.
Uzupełniaj płyny.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zylaki???

Następny temat

Pytanie do specjalisty- Uszkodzenie kompleksu chrząstki trójkątnej w nadgarstku

WHEY premium