SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Precontest - 16 weeker!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Witam,

doskonale zdaję sobie sprawę, iż są na tym forum osoby ze świata kulturystyki pozostające anonimowo m.in. zawodnicy, takowych serdecznie proszę o kontakt mail'owy w celu dokonania ewentualnych poprawek. Nie przepisałem tego z żadnego źródła - cykl jest wyłącznie mojego autorstwa. To, że przypomina cykle high endowe to już nie moja wina. Bardzo proszę o kontakt osób mogących przedstawić swoje propozycję. Dziękuję. Oczywiście anonimowo.

1-2 Anadrol 50mg ED
3-4 Anadrol 100mg ED
1-2 Sustanon 500mg
3-8 Sustanon 750mg
9-14 Propionat 100mg ED
1-12 Deca 300mg
5-8 Dianabol 40mg ED
11-16 Trenbolon 37mg ED
13-16 Masteron 75mg EOD
9-14 Winstrol 30mg ED
11-16 T3 150mcg
7-16 Clenbuterol 120mcg + Ketotifen
1-8 Proviron 50mg ED
1 Cytadren 125mcg
2 Cytadren 250mcg
3-6 Cytadren 500mcg
1-18 Arimidex 0.25mg ED
1-4 Clomid 50mg ED
5-14 Clomid 100mg ED
15-16 Clomid 300mg ED
17-20 Clomid 100mg ED
Nolva jako zabezpieczenie,
HCG 500iu 2x tydz.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w doszlifowaniu tego cyklu a zwłaszcza dawki Cytadrenu oraz Clomidu.

Oczywiście opinie expertów mile widziane tylko bez zbędnych komentarzy, klowni, spamerzy niekoniecznie.

Acha myślę, że widać iż jest to cykl przedstartowy! Niestety brak HGH oraz Insuliny ze względów finansowych.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
SOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Uriel, widze ze sie rozkrecasz
Gratuluje

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Mam ochote przypomniec jego "kryzys" cyklów beztestosteronowych ale nie bede tego robił... przynajmniej nie dzisiaj

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
SG oczywiscie
BTW. mialo niebyc spamu, ale skoro meta zaspamowal to ja tesh chyba moge
rezun dosc dziwne to dla mnie bylo, no ale coz , ale widze ze Uriel wraca do starych zwyczajow

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Przepraszam bardzo - jaki kryzys - o so chozi? Naprawdę nie przypominam sobie faktu jakiegoś 'kryzysu' cykli beztestosteronowych!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Nie ten dzial ! ...

Po co Ci ten Cytadren w cyklu ? I po co takie permamentne stosowanie Clomidu ?

... 120mcg Clenu + Keto wykonczy Cie psychicznie Jak dla mnie za duza dawka Clenbuterolu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Spice - otóż właśnie chciałbym usłyszeć sugestie m.in. takie jak Twoje. Wracając do tematu to: po pierwsze Cytadren wstawiłem od razu ponieważ z góry założyłem używanie Sustanonu przez 6 tygdoni 1ml ED czyli 1750mg ale doszedłem do wniosku, że chyba to byłby bezsens totalny - zszedłem na normalne dawki - a Cytadren został - to jest tylko szkic. Co do Clomidu to właśnie to budzi moje największe kontrowersje - nie moge znaleźć nic porządnego nt. zastosowania jako nieodłącznego składnika przez cały okres cyklu. Aczkolwiek ma to na bank swoje zalety - kwestia HPTA. Jeśli natomiast chodzi o kwestię psychiczną - to wszystko mi jedno wiem czego się spodziewać - problem w ketotifenie tylko, więc prawdopodobnie równnie dobrze możnaby zmniejszyć dawkę do 80mcg. Zależy mi efekcie końcowym - bardziej niż możecie sobie wyobrazić. Zaznaczam, iż nie jest to nic niezwykłego - troche urozmaicenia i różne środki w odpowiednim czasie. Zakładając moją obecną wagę na 110kg w chwili obecnej - za 16 tygodni byłbym w granicach 89-92kg w zależności od ilości wody.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Moze tak - Sustanon w dawce 1750mg na tydzien ma tylko sens w przypadku bardzo zaawansowanych kulturystow o ogromnej masie miesniowej - duzo miesni - duzo receptorow do wysycenia. Dla nas takie dawy, Blitz cykle itp. nie spelnia swojej roli ...

Cytadren - zupelnie niepotrzebny - aromataze bloukujesz Arimidexem, a kortyzol Sustanonem ... calkowite blokowanie kortyzolu to w mojej opinii pewny zonk - kontuzja albo jeszcze gorzej Zreszta 750mg Susty tak mocno blokuje kortyzol, ze juz nawet tu (w polaczeniu z ostrym treningiem) czesto dochodzi do kontuzji ... blokowanie Aldosteronu - jeszcze nie przy tych dawkach SAA ... pozatym musisz pamietac, ze uzywanie Cytadrenu moze wiazac sie z koniecznoscia pozniejszego podania ACTH - a tu juz trzeba byc bardzo ostroznym.

Co do Clomidu - zupelnie nie widzi mi sie branie tego leku przez tak dlugi okres czasu ... side-effecty chyba by mnie zabily ... zmiany tradzikowe skory i zaburzenia widzenia bylyby nie do zniesienia.

Clen + Keto - no wlasnie ... Keto wzmacnia dzialanie Clena i to bardzo - jezeli dotychczas wystarczalo Ci 120mcg Clenu, to w polaczeniu z Keto 80mcg zupelnie wystaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dziękuję bardzo.

P.S. Cytadren często podaje się z kortyzolem dla bezpieczeństwa co dziwne dawki w kulturystyce i tak nie blokują desmolazy czy jak to tam - są mniejsze niż terapeutyczne.

Więc go wywalam w takim razie, póki co.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... blokuja nadal, tyle ze mniej niz w przypadku dawek terapeutycznych (500-1000mg).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + meta

Następny temat

okresy wykrywalnosci sterydow

WHEY premium