SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki w lodówce i trening.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich serdecznie! Mam do Was parę pytań, na które nie potrafię sobie odpowiedzieć i potrzebuje fachowej odpowiedzi. Proszę odpowiadać do każdego punktu osobno.

1. Co parę dni robię sobie sos, który jem razem z ryżem brązowym, składa się on z: "Mieszanka wiosenna Mroźna Kraina, 750 g" z biedronki, pokrojonej piersi z indyka. Pytanie brzmi: ile taki sos może stać w lodówce po ugotowaniu, aby się nie zepsuł?
2. Dodatkowo często robię sobie krokiety z mrożonym szpinakiem i pytanie brzmi: ile taki gotowy krokiet będzie mógł leżeć w lodówce?

Pytania dlatego, bo wolę sobie raz co parę dni (a nawet na tydzień) masowo zrobić produkty, które potem wyciągam z lodówki i sobie odgrzewam. Wspominam również, że nie chce ich mrozić.

3. Zacząłem ćwiczyć na siłowni codziennie i czy to dobry pomysł? Jestem osobą pracującą w domu przy komputerze i mało się ruszam, więc chyba nie przetrenuje się, prawda? Dodatkowo co dwa-cztery dni wychodzę na rower.
4. Czy nic w tym złego, że robię przerwy pomiędzy seriami, które trwają minutę?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
ad1. Przecież to nie sos. Sos ma konsystencję płynną. Tak czy inaczej taka potrawa myślę max 2 dni.
ad2. Jak wyżej

Dlaczego nie chcesz mrozić? Mrożenie na pewno będzie lepsze niż jedzenie nieświeżego.

ad3. To wszystko zależy od tego jak te ćwiczenia wyglądają.
ad4. Nic złego.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kasza jaglana po treningu

Następny temat

Saw Palmetto

WHEY premium