SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poobgryzane usta od zewnątrz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
Zawsze miałem taki nawyk, że obgryzałem wargi ale od zewnątrz (tym co sie całujesz :P), co zrobic by się szybko zagoiły ? Mam takie malutkie skóreczki na niej odgryzione jakby, i trzeba czekac, aby odrosło. Wie ktoś, co może wspomóc gojeniu się ? Krem nawilżający , jakaś specjalna potrawa/ ew. dieta ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
na pewno nawilzenie nie zaszkodzi, a czym nawilzac - polecam wyszukiwarke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wazelina , najlepsza jest biała wazelina ziaja

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Jesli w dalszym ciagu obgryzasz je, czesto pewnie nawet nieswiadomie to zaden krem/masc/wstaw_tu_cokolwiek_innego nie pomoze, jesli nie przestaniesz obgryzac warg. Gdy dasz im spokoj na dobre to same sie zagoja szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Ja też mam ten sam nawyk co ty ;p Smaruje usta kremem Bambino i na drugi dzień mam usta zagojone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
i nie polecam gryzienia warg!
możesz mieć później nieprzyjemności...
Mi się taka bania zrobiła kiedyś
i dałem 150 zł za zabieg ;]

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstepy od siedzenia na fotelu.

Następny temat

co to jest na rece ??

WHEY premium