SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy Tag[nadmierne wloski]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mam wielką prośbę weź Cie ten temat poważnie bo już mam dość szukania , dość czytania i w ogóle a więc Opisze siebie :

Brunet , jasna karnacja , 15-16 lat , i oto mój problem a więc :

Jestem Chłopakiem w okresie dojrzewania i zdziwiło mnie jedno innym to tak brzydko nazwać zwisa czy mają nadmierne owłosienie czy nie a ja mam takiego pecha ze mnie to przeraża nie nie jestem geyem ale mam cudną dziewczyne jest poprostu najcudowniejsza jaka znam ale gdy widze Siebie w lustrze to nie wiem czemu zemna jest poniewaz By wygladac jak czlowiek wstaje z 30 min wczesniej przed wyjsciem by wyrwac głupie wloski nad nosem czyli tak jak by laczą mi sie brwi poprostu juz to mnie doluje no ale trudno jakos daje rade po roku czasu zobaczylem bardzo ciemne owłosienie od pempka do spojenia łonowego no i bylem taki glupi ze to golilem jednorazówka i teraz tam mam poprostu las tropikalny pomozcie co mam zrobic by Pozbyc sie włosków ciemnych , bardzo ciemnych , lagodnych , grubch oraz jasnych prosze pomozcie ja juz nie mam sil Co moge zrobic by usunąc Wlosy z brzucha tzn wogole to co mam na brzuchu rowniez ze spojeniem oraz tych lagodnych co nie widac (jasnych) by miec gładką skore jak byscie mogli to tez jak bym mogl usunac wlosy od pępka do klatki piersiowej taka linie , z klatki piersiowej oraz okolicy sutek mam nadzieje oco chodzi jesli tak to Blagam pomozcie dajcie mi jakies skuteczne sposoby by usunac włoski raz na zawsze albo chociaz by miec spokoj na jakis czas poza goleniem bo odrastają grubsze i wogole Czekam na Odp Pozdrawiam ;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1292
człowieku ty dorastasz...nie zwalczysz tych włosów..stajesz sie mężczyzna i masz ztym problem?..taka masz genetyke...dużo testosteronu..musisz sie z tym oswoic i nie walczyc..bo one i tak wygraja..a jak bedziesz je golil to za pare lat beda miały grubość kciuka:)

nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo..

...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Klaudia albo Nioonia pousuwajcie te bzdury bo ja nietety nie mam takiej mocy
Kolego nie przejmuj sie tymi wlosami, jezeli zrastaja Ci sie brwi wystarczy ze raz w miesiacu bedziesz chodzil do kosmetyczki ona Ci to ladnie wyrwie, no chyba ze wolisz sam , ale to jest bardziej bolesne i mniej dokladnie. A ze zaczyna Ci sie owlosienie pod pepkiem i tak dalej to znaczy ze stajesz sie facetem i to zupelnie normalne. Jesli Ci tak bardzo przeszkadzaja to albo je przycinaj do minimum np maszynka do wlosow albo chodz na depilacje co jest dosc kosztowne( i bolesne). Sam lepiej nie probuj ani woskiem ani depilatorem bo zrobisz sobie ziaziu i tylko bedziesz cierpial. Wyluzuj

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Operacja laserowa... Nic więcej nie poradzisz... A jak zależy Ci na tym żeby włosy wolniej odrastały to już tylko wosk, ale sam sobie nie poradzisz

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-01-31 01:07:54

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
jak juz blue napisala, wloski nad nosem mozesz wyrywac u kosmetyczki badz sam. kosmetyczka ma wieksza wprawe i powinna zrobic to szybciej mniej bolesnie i zeby efekt byl na dluzej.

reszte mozesz depilowac woskiem, ale fakt, ze to jest nieprzyjemne i u kosmetyczki dosc kosztowne. mozesz zainwestowac tez w depilator, ale to tez do bezpolesnych 'zabiegow' nie nalezy.
poza tym Twoja dziewczyna nie jest z Toba dla wlosow lub tez ich braku,
dojrzewasz i to normalne.

do panow wyzej, darujcie sobie i uszanujcie to, ze ja i klaudia musimy takie wasze gowniane posty kasowac, dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
daj foto najpierw

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-01-31 15:46:59

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tatuaż

Następny temat

Żyły... ;/

WHEY premium