SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podjadanie na noc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okiej dzieki wszystkim, wyprobuje po kolei...a z tom woda u mnie to nie pomaga, niestety, tylko pobudza przemiane materii dodatkowo :/ ale i tak sogi dla Was.
Bigus: przeca juz na ckd nie jestem, wtedy nawet jak podzeralam w nocy to zgodnie z dieta wiec nie plumkaj mnie tu ;)



chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Jenna, co mialas na mysli piszac ze "jezeli robisz mase, to podjadanie na noc nie zaszkodzi" ??

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
plum plum

MyPowerMyPainMyReligion

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1105
....a co jeść i kiedy bezpośrednio po bieganiu rano naczczo? Nie jem prawie węgli od 2 miesięcy ...tylko czasami zgrzeszę :)

Megastar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Po aerobach i jeszcze rano to jakis porzadny posilek zlozony z wegli i bialka. Swoja droga jak to mozliwe, ze nie jesz weglowodanow od 2 miechow ? O ile nie jestes na diecie keto to wegle powinny stanowic 60% Twojej diety. Zreszta nawet na keto 30g. wegli jest zalecane...

-----------------------------
Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzezbe i odtluszczenie, dobra????

Następny temat

Aeroby a bóle nóg??

WHEY premium