SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pistolety

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tutaj matrix i orzełek

I'm living in a dream I can't wake from.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jak można go nie kochać...

I'm living in a dream I can't wake from.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a teraz dawać sogi

I'm living in a dream I can't wake from.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dam Ci soga. Jesli chodzi o bron krotka, strzelalem z glocka 19, fajna sprawa.

-= Rangers Lead The Way! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
jeżeli ktoś jest z krakowa, i chce sobie postrzelać, np. z H&K USP, strzelby SDASS"Imperator", lub jakiegoś też niezłego karabinu, to polecam www . geno . pl - tam wszystko jest(tylko oczywiscie bez spacji)

"dowódca z dziesięciu żołnieży wybiera jednego, z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc"

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


SZTURMAN- oto ten jakiś niezły karabinek...

Świat zgodnie z planem szedł przez moment,
Lecz człowiek słuchał grzesznych ponęt
I wszystko popsuł już na starcie.
Bóg pewnie wygra drugie starcie,
Na razie -- górą jest oponent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szturman, ja jestem z kraka i myslalem o tym geno, byles moze na tam na kursie?

-= Rangers Lead The Way! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
niestety nie byłem, ale wiem parę rzeczy których nie ma na kursie:
1. Koszt (chyba kursu) 140 zł+ 1 zł za nabój pistoletowy(lub1.50),2zyle za karabinkowy nabój i 2.50 za nabój od strzelby.Cóż powiedzieć. nie bój się o wiek.koleś powiedział że nie ma przeszkód nawet dla 10-latka w strzelaniu. także jak byś tam był, to zdaj relację. chętnie poczytam!!

"dowódca z dziesięciu żołnieży wybiera jednego, z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc"

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozmawialem z tym gosciem. Hmm moze odzaluje dwie stowy, ponoc policja respektuje jego zaswiadczenie o ukonczeniu kursu, a papierki trzeba zbierac na przyszlosc .

A czemu niby mam sie bac o wiek?? Powiedz (z ciekawosci) czemu tak napisales.

-= Rangers Lead The Way! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
wiesz, nie chodziło mi o ciebie, tylko o wszystkich, którzy tam chcą iść...(choć źle to napisałem, ale o to mi chodziło)...

"dowódca z dziesięciu żołnieży wybiera jednego, z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc"

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido w Koninie

Następny temat

Maciej Zegan o pas WBO

WHEY premium