SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy trening

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 94
Tak jak w temacie: Wybieram się na pierwszy trening do nowego klubu i teraz pytanie. Czym zaimponować trenerowi?

Lepiej stanąć w obronie i pokazać jakim się jest tytanem (nie do przejścia) + zajechać wszystkich kondycyjnie.

Czy lepiej grać w środku pola, bądź na skrzydle, zaczynać akcje, dość porządnie podawać i kończyć akcje z podań?

Słucham sugestii! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Już Ci pisałem czym zaimponować trenerowi,tylko i wyłącznie swoją postawą na treningu/ach.Stań tam gdzie czujesz się lepiej,pewniej itd.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
rób wszystko na 200% a co do tego gdzie grasz to grak tam gdzie najczęściej wbiegasz nieświadomie. ja zawsze lubiłem grać na lewej pomocy ale jakoś często przechodziłem na prawa. trener to zauważył i teraz dobrze gra mi się na prawej. (tak właściwie to grało bo zrobiłem sobie przerwę od piłki)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

piłka nożna i ćwiczenia

WHEY premium