SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRO FIGHT

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
www.pro-fight.org co myślicie o tej organizacji ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
czysty marketing Panowie.
Dla nas kibiców konkurencja będzie miała zawsze korzyści. Dla organizatorów natomiast będzie miała zawsze minusy.

Co do organizacji. Stronka póki co w większosci w budowie,widziałem tylko jakąś rozpiske najbliższą z Michałem Materlą na czele. Chętnie w każdym razie oglądnę sobie galę




gala PRO FIGHT 3 już sie odbyła ale są prawie wszystkie walki na http://www.perfekt-tv.pl/ :)

KO wieczoru
następna gala PRO FIGHT 4 odbędzie sie w pierwszym tygodniu kwietnia w Gdańsku

Zmieniony przez - ProFight w dniu 2009-03-06 10:21:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
a sądząc po nicku pyta organizator?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Każda organizacja w Polsce promująca walki i zawodników MMA i robiąca dobre gale z ciekawą oprawą są mile widziane.Mam nadzieję,że Pro Fight będzie się ciągle rozwijał.Dla nas-kibiców im więcej organizacji promujacych MMA tym lepiej.Dla organizatorów trochę gorzej,bo muszą się sprężać przy konkurencji

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Dla organizatorów trochę gorzej,bo muszą się sprężać przy konkurencji
Nie wiem czy gorzej, właśnie dobrze bo nie osiądą na Laurach.

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
większa konkurencja, gorzej wyrwa kase to prost.
Nie wiem czy ty logicznie myślisz koy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
To samo moge powiedzieć o tobie.
Dla organizatorów trochę gorzej,bo muszą się sprężać przy konkurencji to napisał słaby
Nie wiem czy gorzej, właśnie dobrze bo nie osiądą na Laurach. a to ja
Organizatorzy dążą do tego by MMA było rozpoznawalne, a co za tym idzie zwiększają swe dochody, gdy więcej ludzi przyjdzie na galę, kolejno im większa konkurencja tym muszą tworzyć lepszy fight card, a co za tym idzie więcej osób przyjdzie na Pudziana niż przykładowo na gościa, który w scenie MMA przez nas jest mega znany ale ludzie mało słyszą o nim.
Cena biletów wtedy może być wyższa bo wiele nawet ludzi nie związanych z MMA zapłaci duże pieniadzę by zobaczyć Pudziana w MMA.

Zmieniony przez - KoY w dniu 2009-03-05 22:25:23

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie ma się o co kłócić.Moim zdaniem po części obydwaj macie rację.Dla kibiców lepiej,że organizacje się muszą sprężać przy oprawie gal i ustawianiu walk ze znanymi nazwiskami,bo to przyciąga i dana organizacja musi mieć nowe-lepsze pomysły,żeby przyciągnąć więcej widzów niż konkurenci.Z drugiej strony muszą przez to więcej w organizację gal inwestować(marketing,reklama,media,oprawa wizualna,gaże dla zawodników),czyli dla nich będą z gali mniejsze zyski,a wiadomo,że organizacja nastawia się oprócz promowania MMA na zyski(o ile nie głównie na to),bo nie jest organizacją charytatywną.Im więcej organizacji,tym mniej kasy może być do podziału z działki jaką jest MMA.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
czysty marketing Panowie.
Dla nas kibiców konkurencja będzie miała zawsze korzyści. Dla organizatorów natomiast będzie miała zawsze minusy.

Co do organizacji. Stronka póki co w większosci w budowie,widziałem tylko jakąś rozpiske najbliższą z Michałem Materlą na czele. Chętnie w każdym razie oglądnę sobie galę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
wszystko już zostało powiedziane, ale...

koy: Dla organizatorów trochę gorzej,bo muszą się sprężać przy konkurencji
Nie wiem czy gorzej, właśnie dobrze bo nie osiądą na Laurach.


Logicznie to ty nie myślisz. Twierdzisz, że większa konkurencja to lepiej dla organizatorów.

Większa konkurencja sprzyja nam - kibicom. Jak nie ma konkurencji to ma się monopol, ustala się dowolne ceny a zainteresowany i tka przyjdzie na gale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Jak już mówiłem większa konkurencja dla nich też sprzyja bo gdy wezmą takiego Pudziana do MMA to wiele ludzi zapłaci każda forsę by go zobaczyć. Mogą podnieść ceny biletów a i tak będzie komplet.
I GSP nie obrażaj mnie. Bo ja tego nie robię.

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
a co ma konkurencja do Pudziana?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rampage gotowy na Jardine !

Następny temat

ufc 99 niemcy

WHEY premium