SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai !!!

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47


Polskie Zrzeszenie Muaythai pragnie zaprosić na Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai wraz z Festiwalem „MuayThai Przeciw Narkotykom" w dniach 04-05 czerwca 2011 w Krakowie. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski organizowane są pod egidą International Federation of Muaythai Amateur (IFMA).

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski są największym wydarzeniem w dziedzinie Muaythai amatorskiego w Polsce. Zaproszenia zostały wysłane do wielu zagranicznych klubów, które zwiększą atrakcyjność widowiska przez element rywalizacji pomiędzy krajami. Mamy nadzieję, że do Krakowa przybędą goście oraz kluby z całej Polski. Na Galę Finałową przybędzie także Ambasador Królestwa Tajlandii, pod którego Patronatem Honorowym będą odbywać się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski. Swój udział potwierdziło także wiele innych znanych osobistości ze świata sportu oraz polityki.

Oficjalne zaproszenie z szczegółowym harmonogramem oraz innymi informacjami dotyczącymi rejestracji itd. znajduje się na naszej stronie www.muaythai.pl w artykule dotyczącym Mistrzostw. W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem tego e-maila: biuro@muaythai.pl

Prosimy o nie odkładanie zgłoszeń na ostatnią chwilę. Najlepiej już teraz zgłosić przypuszczalny skład ze swoich klubów, a potem zawsze można dokonać jego ewentualnych korekt. Listę zapisanych będziemy na bieżąco uaktualniać na naszej stronie www.muaythai.pl w zakładkach Zawody / MMP 2011 Lista Startowa.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!!!


Zmieniony przez - PZMuaythai w dniu 2011-05-20 10:50:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuziemski vs. Cleverly o pas WBO!!!

Następny temat

"Żywienie i Wspomoganie w Sportach Walki" konferencja szkoleniowa

WPC zestaw