SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opalenizna na lato :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
chycić sie szpadla/ łopaty postanowic sobie wykopac dół 3m w dół i 6m w zdłóż i roboty jest przynajmniej na jedno słoneczne popołudnie ale raczej na 2-3 uwzledniajac forme zwyklego człowieka;) sciagaj koszulke, pobiegaj z godzine czy dwie w pełnym słoncu spocony to zauwazysz różnice:) nie ma opier...nia sie:)

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
nieradze uzywac samoopalaczy bo powstaja zacieki na skorze najlepsze co mozesz zrobic to kupic se betakaroten w tabletkach szybciej sie opalisz a kolorek utrzyma sie na dluzszy czas i juz jak cos to solarka raz w tygodniu wystarczy.. a co do kremow depilujacych to tylko kase w bloto wyzucisz bo wlosy wyrosna juz po drugim dniu lepszy bedzie wosk w plastrach.. na poczatku troche poboli ale wlosy zaczna odrastac dopiero po miesiacu a do bolu sie przyzwyczaisz po 3 razie tylko nie rob tego sam popros kogos by Ci pomogl bo zle sie wydepilujesz i dostaniesz wypryskow apozatym bedzie bardziej bolalo i bedziesz sie bal pociagnac plaster.. wiem cos o tym w koncu jestem dziewczyna.. a czego my nie robimy by dobrze wygladac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
A jakaś rada dla bladej skóry ?
bo ja to niestety jestem praktycznei biał i jak sie opalam to zawsze na czerwono.. da rade jakos przy***ac choc torche na brąz ? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
bij melanotan 10 zastrzykow - 2tyg i czarny jak murzyn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
beta karoten w tabletkach... bedziesz opalal sie na brazowo i tak latwo sie nie spalisz.. polecam solaris i belissa sun... tez mialam biala karnacje ale od jakichs 3 lat lykam tableteczke dziennie i latem opalam sie na brazowo..;)oprucz tego soki marchwiowe.. tylko prosze nie przedawkowac bo sie zolty zrobisz..:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
łącz przyjemne z pożytecznym.
Jak słoneczko świeci i grzeje to idź pobiegaj bez koszulki to i tłuszczyku trochę zleci podkreślisz kaloryferek i się opalisz przy okazji.

R_93 ja słyszałem że jasna cera to już genetycznie i takim osobom za mocno się opalać nie wypada. Sok marchewkowy najlepszy. W zime dużo pije i mam dość ciemną karnacje.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
hiero wyprobuj beta karoten na 3 miechy i puzniej mi napisz ...;)kolor bedzie bardziej brazowy ciemniejszy i dluzej sie utrzyma...:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
no słyszałem wiele pozytywów o tym. Jednak w takim soku typu Kubuś Pysio też jest chyba beta karoten zawarty tylko że mniej.

Ja w sumie nie mam co testować nawet bo już jestem zadowolony z koloru swojej skóry.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Dobra ogarne co i jak hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
niektorzy pisza ze solarka to pedalskie jest.. ale co tu pedalskiego? kiedys golenie pach np. bylo pedalskie teraz jest na porzadku dziennym, tak samo golenie jaj itp. itd. ja nie korzystalem jeszcze z solarium ale na dniach mam zamiar sie przejsc i nie traktuje tego jako cos pedalskiego bo jestem 100% facetem, odrozniajmy dbanie o siebie od przesadzania z tym.. pedalskie opalanie to moze i jest takie ktore doprowadza chociazby do takiego stanu:







a delikatna opalenizna moim zdaniem jest jak najbardziej ok

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningów na Mase

Następny temat

!! KONKURS ! NAJLEPSZA DOMOWA SIŁOWNIA SFD ! KONKURS !!

WHEY premium