SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren vs. Sustanon - rozwiązanie tajemnicy różnic.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36792

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
Grande przypomnij sobie ze zyjemy w Polsce. W kazdym zakladzie produkcyjnym sie wynosi jak nie produkty to polprodukty a jak nie to i kije od miotly sie wynosi

solomeja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
j/Alg "jedna jaskółka wiosny nie czyni"

Tak powiedziała pani profesor do kumpla który przyszedł na koniec roku kłucić sie o ocene w śród gąszczu pał miał jedną dwojke

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Alg badania te zostały przeprowadzone w San Rafael Chemical Services w Salt Lake City Utah. Ponoć to jedno z najbardziej znanych i najlepszych laboratoriów analitycznych w USA. Więc raczej znają się na rzeczy. Oczywiście wyniki tej analizy nie są na tyle miarodajne by oceniać jakość innych produktów Jelfy, musieliby latami badać i analizować produkty.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
macie jakies inne jeszcze teorie?

solomeja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
matsup Ty chyba nie wiesz o czym ja mowie ile katonów omy widziałes na oczy? 10 a moze 20 a ja kilka razy wiecej wiec nie jest mozliwe wynoszenie na boku i wiem co mowie a fak jest taki ze znam kilku dilow w polsce a co z pozostałymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Matsup dokładność w farmaceutyce jest w każdym szczególe i dawno minęły czasy gdzie można było coś podwędzić. Takie zakłady są dokładnie monitorowane, rejestrowane wejścia/wyjścia pracowników, raporty z linii produkcyjnych itp. To robota coś jak w mennicy gdzie monety wybijają. W 99% nie masz szans takich ilości wynieść jakie idą na czarny rynek. A myślę że zarabiają tam na tyle dużo by nie "dorabiać" na boku i głupio byłoby się komuś umoczyć i stracić super robotę za parę ampułek.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
a kto mowi o wale na tak mala skale hehe. Sam znam przypadki gdzie prezesi robili takie waly ze sie w glowie nie miesci. Mega kontrole itp itd a nad wszystkim czowa chcacy wiecej zarobic prezes heh. I eOr nie mow mi o tym ze zarabia ktos tyle i tyle to nie pokusi sie o wal. Masz duzo chcesz wiecej

Skonczmy ten temat polskiej gospodarki i przestepczosci bo tu szkoda slow

Wrocmy do naszego tematu.


Zmieniony przez - matsup w dniu 2007-01-21 17:41:08

solomeja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No to o czym Ty gadasz wreszcie? To że na lewo idzie towar to prezes na pewno wie, ale nie wyniesiesz ot tak sobie kartonu omki z linii produkcjnej.

Edit: Dokładnie szkoda tematu zaśmiecać.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-01-21 17:42:41

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Nie wierze że cała omka na czarnym rynku jest wynoszona na lewo. W ten sposób 95% produkcji roznoszone by było przez pracowników. Czasy PRL-u już mam za sobą.
Różnice w działaniu są, i to się zgadza. Nie wiem jak to uzasadnić, szukałbym raczej odpowiedzi której nikt się nie spodziewa. Na pewno to nie różnica w składzie.
140mg w deklarowanym 100mg prolongatum nie ma nic dla mnie do stężenia omki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
Deca ja mysle tak jak wczesniej wspomnialem roznica w stezeniu poszczegolnych estrow jest tego powodem jesli nie inne wlasniwosci srodka.

Przyda sie zdanie jakiegos chemika, ktory napisze o wszystkich parametrach, wlasciwosciach i roznych takich dla srodkow injekcyjnych, a dalej zawezajac sterydow.

solomeja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ashwagandha

Następny temat

Głupi cykl??

WHEY premium