SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oma walona i co dalej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Matołem to jestes Ty czytaj ze zrozumieniem..

A co ma za roznica jak to test i to test jak by mialo znaczyc ,ze jakies stezenie wplywa na zapach i te pieczenie to czy to bedzie prop/cypio/enan/mix bedzie pieklo i yebalo. "

w omie i w iranie jest ta sama substancja aktywna wiec to ma do rzeczy ze jak by mialo smierdziec albo piec to w tym przypadku i w tym by pieklo.A pytanie nie bylo doslowne tylko czy jest jakas substancja aktywna w ampolce " testa" ktora ma zapach i piecze w jezyk

Iran jest to bardzo dobry test ale zapomnialem ze Ty nie slyszales o takim czyms lepiej bic fejk ome

Tez mowie ze ja mysle ze chyba bez roznicy czy ma zapach czy nie ale niech ktos inny sie tez wypowie

Zmieniony przez - Dexteros12 w dniu 2013-02-22 01:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
Dla mnie EOT z tobą mam nadzieję, że przeniesiesz się gdzie indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Juz nic nie pisze bo i tak nie zrozumiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
Już ten wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
"A co ma za roznica jak to test i to test jak by mialo znaczyc ,ze jakies stezenie wplywa na zapach i te pieczenie to czy to bedzie prop/cypio/enan/mix bedzie pieklo i yebalo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
to wystarczy mi . Logika i wyciąganie wniosków jest ci obce potwierdzasz regułe koks d****. Wali mnie to co napiszesz i co napisza inni odpowiedz już znalazlem tutaj widze prym teraz wiodą "spece" po 2 cyklach i trzech środkach boldy widać uciekli gdzieś gdzie płacą więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Nic nie bede pisał nie bede sie znizal do Twojego poziomu Ciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
robiłeś badanie tylko na poziom testo?kiedy wbiłeś tego ostatniego mixa?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 258
Tak, tylko na testo. Ostatni strzal był w czwartek a badanie po 7 dniach. Jak z tym zapachem i smakiem omy? Jaki ma być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile testa bierzecie? [][][]======[][][]

Następny temat

Testosteron / pl apteka

WHEY premium