SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oficjalne zawody K-1 w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
heheja siedzialem dokladnie w trzecim rzedzie za ekipa z rabki

a petertil by go rozlozyl gdyby nie walka z tym satanista

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bregalad pewnie jestes z wroclawia nie? no nic zobaczymy jak Rafal powalczy na nastepnych zawodach... w sumie juz kiedys boksowal sie z Lukaszem... no ale zobaczymy na nastepnych zawodach wedlug mnie Lukasz nie mial z kim powalczyc no ale kazdy ma swoje zdanie no ale musicie przyznac ze rabka narobila halasu ja jeszczedzisiaj nie moge mowic hehe a najlepiej byla jak walczyl rafal z tym marcinem(110kilo) i ktos z wroclawia(siedzial za nami) cos tak krzyczal na tego "grubego" (u nas Lukasza nazywamy gruby) i jeden z kolegow sie zdenerwowal :F no wiecie dluga droga nie kazdy byl trzezwy
no ale bylo milo!
ps.MA KTOS ZDJECIA???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
ale polewka to kumpel krzyczal na grubego (ale to chodzilo o tego sataniste ) obok mnie siedzial mysmy tez twardo kibicowali chociaz sala niezbyt byla "rozbujana" ze tak powiem bo u nas w miescie kick boksing jest raczej malo popularny (sa dwa kluby Rafal Petertil trenuje w fighterze Wroclaw a ci ktorzy za wami siedzieli to byli goscie co tam trenuja + paru (w tym ja co wczesniej tam trenowali)w sumie gdzies tak 20 chlopa z tym ze u nas to tacy po 80kg maks kazdy a od was to takie miski byly ze moglo by byc ciezko w razie dymu no ale fajnie sie wszyscy bawili a i goralki niezle przywiezliscie ze soba ) Petertil jest naprawde swietnym zawodnikiem ale sam musisz przyznac ze wasz zawodnik sie nie napocil w cwierc i w polfinalach a Petertil z tym satanista mial ciezka przeprawe) no nic moze nastepnym razem

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odbiegając już od samego przebiegu gali to sądze że całe te zawody
były kiepsko rozreklamowane-chwała organizatorom za to że ją zorganizowali ale jak na pierwsze tego typu zawody w polsce to moim zdaniem reklama była mierna.no ale mam nadzieje że ta formuła się przyjmie i będzie ją można oględać często i gęsto.więcej takich imprez proszę!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki ten swiat maly no wlasnie wiem ze wtedy chodzilo o tego 110 kilowego Marcina tylko wiesz jak jest po promilach a dymy byly jeden z naszych kolegow zepsul 2 kolesi co mieli pokazowke taki szybki styl wystepowali w czrnych koszulkach... nie wiem jaki to byl styl ale pokazywali jak obronic sie przed atakiem nozem bronia palna etc. coz nie chcieli go przepuscic do Lukasza wiecie goralow specyfika :] ale chyba nie bylo zadnych walk po turniejowych? chociaz karetka jechala a macie bardzo ladne miasto noca! ta katedra kolo gali super wyglada... tylko przechodznie robia w ch...a i co jeden to inaczej kieruje na krakow milo bylo! i ja osobiscie czekam na nastepna gale tego typu
no ale ma ktos te zdjecia? :F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hehe no ja takze czekam na nastepne zawody tylko mam nadzieje ze bilety beda tansze

pewno ze robia w*****a ja mialem raz taka sytuacje ze ide sobie po osiedlu a tu podjezdza gosciu i sie pyta ktoredy na lotnisko lotnisko mam od chaty w ****u daleko no wiec mu mowie zeby jechal prosto prosto i dwa razy w prawo i to bedzie tam ****a co za po***y lotniska w centrum miasta szukaja ale twardo lyknal gosciu i pojechal

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
a co z Marcinem Różalskim brał w udzial czy nie ??

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak bral udzial przegral z Rafalem ktorego nazwiska niestety nie pamietam(chlopak z Wroclawia)... no ale przegral jednym punktem byla to przed ostatnia walka czyli pol final... a ceny biletow wedlug mnie nie byly tak strasznie duze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bral. przegral z Petertilem. z opisu nie wywnioskowales ze to o Różalu dosc niepochlebie pisza?????niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Też byłem na zawodach! Siedziałem z kumplami z Warszawy po środku sektora C i mocno kibicowaliśmy naszym chłopakom z klubu K.O.Wal Muay Thai: Pawłowi i Igorowi.
Paweł przegrał na punkty z Litwinem, jednak zaprezentował dobry styl. Nieznam systemu oceniania K-1, bo zdziwiłem się decyzją sędziów gdy przegrał. Gdyby zasady oceniania były takiej jak w Muay Thai z pewnością by wygrał- kontrolowal walkę, dużo kopał a w pierwszej rundzie położył gościa na deski po okrężnym kopnięciu na głowę. Jak dla mnie wygrał 1 i 2 rundę. W 3 (a właściwie II jej połowie) Litwin trafił pawła parę razy mocno rękoma. Tą rundę zaliczyłbym właśnie jemu. Ciekawi mnie jak oceniacie tą walkę... (była to chyba II walka wieczoru) Mi osobiście się ona podobała- jednak muszę pamiętać, że działały na mnie silne emocje w czasie jej oglądania.
W II walce przegrał Igor (reprezentował on nasz klub, jednak warto powiedzieć, że jest to zawodnik trenujący w różnych miejscach różne style) po uderzeniach na brzuch- w I rundzie. Szkoda, bo walka zapowiadała się interesująco. Swoją drogą odnowiła mu się niestety kontuzja nogi. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Wnioski z imprezy wyciągnięte- teraz nie pozostaje nic innego, jak trening

Wieczorem urządziliśmy dobrą imprezkę- byliśmy na imprze techno (nie przepadam raczej za techno, wolę raczej jakić lightowy house'ik), poza centrum Wrocławia- bardzo duży klub, ludzie w białych rękawiczkach i z gwizdkami. Ostra jazda. Trzeba się nieźle wczuc aby się tam bawić...

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta wycofal sie z K1

Następny temat

Artykuł w SE

WHEY premium