SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki dlamnie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
Czyli z waszych ustalen wynika, ze powinien wziasc krete + bialko jakies ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
jeśli tylko raz brałeś kreatyne to proponował bym jabłczan (cm3 z Trec) lub inny w połączeniu z dietą bedzie dobrze masa pójdzie napewno :D jesli nie jestes pewny czy masz odpowiednia diete to dokup jakies białko i pij np 1x dziennie

Zmieniony przez - agros_91 w dniu 2009-02-19 20:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
" Jeżeli chodzi o odżwywki polecał bym jeszcze Mutant Mass. Jest to rewelacyjna odżywka białkowa po której napewno nabierzesz solidnej masy:D "

Zapewne Mutant Mass to odżywka białkowa...Tricepsik dziękujemy za takiee porady...

Przyglądnij się jeszcze raz diecie. Musisz bilans ustawić na + , jesli tak masz dorzuć dodatkowe 200-300 kcal i obserwuj . Jesli masz kłopoty z jedzeniem ( brak apetytu ) dokup np tego Mutanta i uzupełniaj nim dietę według potrzeb.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
Jeżeli diete masz dobrze zbilansowaną, dostarczas odpowiednich ilości białka czyli 2g/1kg masy ciała i odpowiednio węglowodanów i tłuszczy to dodatkowo możesz sobie dodać jakiegoś gainera i kreatyne.
A białko jest na mase tylko podstawą jest dieta, bo białko jest dopełnieniem diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
do kolegi clener. Mutant Mass - charakterystyka odżywki :
Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania ;
WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu ;
Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu ;
Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
weź pod uwagę ze z tego co pamiętam w 250g mutanta jest zaledwie 50g białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
Agros_91
wlasnie myslalem teraz o jabłacznie, zeby wziasc. Diete mam dobra i jestem tego pewien :)

Krotko mowiac jabłaczan mam kupic i cos jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
jabłczan bedzie dobry ja na jabłku + dieta w miesiąc poszło ok 6kg czystej masy xD jesli chcesz cos do tego to np. AAKG na pompe i lepsze samopoczucie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 112
jabłczan cm3 treca jest bardzo dobry:D polecam w 100% i wg mnie dołóż sobie białko napewno nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104
No to jablaczan cm3 treca + bialko tylko jakie ?

I jaki spadek bedzie wagi jesli przestne brac ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący biorący

Następny temat

Jak dawkować??

WHEY premium