SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Zapodac 25mg symexu i potem co drugi dzień 12,5 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Badania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Michał doradzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Michalek83
Michalek83
Przeczytaj sobie swój temat od poaczatku dokładnie to sie dowiesz....



Kolego powiesz mi jak ty byś to widział ?
Wiem że źle zrobiłem ale zrozum że jak człowiekowi nie idzie to chwyta się wszystkiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Wypowie się ktoś panowie?co tu robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Ktoś ci próbuje doradzić a ty sobie robisz jeszcze większy syf w hormonach niż na cyklu, tu robisz odblok jednocześnie dając testa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Bo już sam nie wiem czy nie wejśc na cykl i siedzieć na nim cały czas mostkujac i znowu cykl a nie odbloki.co zrobić żeby to libido wróciło...doradzcie chłopaki bo mam załamke powoli i się gubię..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Jak masz zamiar zrobić odblok i za miesiąc na cykl to odpuść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237
Czyli jakie mam teraz wyjście ? Jechać dalej cypio + masteron i zbijać estro i liczyć że libido będzie czy odstawić wszystko i czekać że samo się wszystko ureguluje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Albo robisz robić konkret odblok i jesteś na offie kilka miesięcy a to kiedy wróci libido zależy od wielu czynników u mnie wszystko wracało do normy około miesiąca czasem dwóch od ostatniej tab. clomidu więc jak sam widzisz może to trochę potrwac albo przerywasz clomid i wskakujesz na cykl kontrolując od czasu do czasu estro.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście z ari na exe

Następny temat

dorzucenie innego w trakcie cyklu pomoc!

WHEY premium