SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMKA 250 mg E4D test for life

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
po co ci ten clen. clom, chlopie, clom.

to cale czyszczenie to bzdura, w mojej opinii (<- zwracam uwage na slowo mojej, to nie jest aksjomat). clom/hcg/nolva/ai bierze sie po to, zeby calkiem nie odzwyczaic organizmu od normalnego dzialania.

jelsi nie masz wszystkich srodkow (duzego ich zapasu, nie na raz - na ROK do przodu) nie rob tego, co chcesz zrobic.

jesli masz mniej niz 25 lat - nie rob tego co chcesz zrobic.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
czyli jak zamierzam ciągnąć taki cyklik (omka 250 mg e5d) z 2 lata to Clom,HCG będą narazie zbędne ? :)

Zmieniony przez - Dajmoon w dniu 2008-07-02 17:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zle to rozkminiasz (250 e5d), ale widze ze nie przemyslales sprawy, to nic nie bede ci juz pisal.

poczytaj, spedz najpierw pol roku (tu pisze pol roku) na czytaniu i dowiadywaniu sie o wszystkich mozliwych zagrozeniach, problemach, profilaktyce - nie na esefde, nie na polskich forach, tylko w miejscach, gdize dostaniesz informacje, ktorych szukasz - sa takie, zapewniam.

potem jak sie juz dowiesz jak to sie moze skonczyc i co sie moze zdarzyc po drodze, to mysl.

qrva, jak ty nie masz clomu i hcg, to nie masz tez pewnie profilaktyki w ogole obcykanej, bez pojecia.

ogarnij kolego ten temat nie na podstawie wypowiedzi jakiegos jednego kolesia na sieci (mnie), a potem sie bierz do rzeczy, bo inaczej bedziesz plakal.


prosze moderatora o usuniecie moich wypowiedzi w tym temacie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
siedze w SAA już z 3 lata , luz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a ile masz lat?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dziwne, rok temu o tej samej porze miales 20 (w ankiecie, ktora wypelniales w jednym z tematow). strasznei szybko czas u ciebie leci.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
widocznie potrzebowalem jakiejs rozpisku lub czegos dla któregoś ze znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
chudzizna widze ze za wszelka cene starasz pokazac ze tak jest ok, oczywiscie masz racje pol na pol. to ze zwiekszysz poziom testosteronu na staly poziom to ok ale pamietaj ze organizm to machina musialbys zwiekszyc takze pozostale hormony do podobnej wartosci jak testosteron zeby wszystko wspolgralo i byla pelna wspolpraca. przyklad - jak juz pisalem po 4-5miesiacach skonczy sie turbodoladowanie mimo ze ciagle ladujesz , a pamietaj ze twoj organizm nic nie "przeoczy" (nawet takiej metki z 10mg z rana) , ale mimo to sproboj ,zdaj relacje ,podziel sie realnymi wynikami typu masa sila i ZDROWIE

ps.shield - wrocilem na forum po kilku latkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
sam jestes chudzizna.


sprobowalem, zobaczylem, porownalem. wnioski zostawie dla siebie.

aha - nic nie probuje udowodnic, bo mam to w dupie. robie co mi sie podoba, bo to moje zdrowie i zycie. zaprezentowalem moja filozofie dzialania, a nie przepis na "na pewno dlugie i zdrowe zycie".


a ty probowales takiego podejscia, czy tylko probujesz pokazac, ze jest zle i bez sensu?

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-07-02 19:11:50

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ip

Następny temat

Jaki bold obecnie??

WHEY premium