SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OKRES PRZECHWYWANIA NAPOCZĘTYCH FLAKONÓW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Witam, przeszukałem wszystkie działy i nie znalazłem. Dlatego mam pytanie. Jak długo można przechowywać napoczęte flakony 10 ml z testo i deki Czy data przydatności ma tutaj zastosowanie. Czy ktoś używał soku po roku od pierwszego wkucia w flakon. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
po takiej przerwie i napoczety koks wedlug mnie bedzie do niczego

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Raz ,ze to under i te daty mozna sobie wsadzic gleboko

Dwa ,ze w takich warunkach w jakich jest to robione to o 'otwarty' flakon bym sie nie bal.

Imo mozesz po roku smialo walic , jesli lezal w cieniu w odp temp.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Tak myślę, kolor się nie zmienił gęstość też w porządku. Tylko co z powietrzem, które na pewno trochę się tam dostało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Mniej sterylne , moze bardziej bolec ,ale raczej nie wiele. Jak mowie ja bym walil.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
moze OwnaGe ma racje wcale nie przecze bo nie spotkalem sie z taka sytuacja ale osobiscie otwartego srodka przez rok czasu bym nie wbil

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Podobno oleje są trwałe i trudno w nich rozwijać się bakteriom, ale może znajdzie się ktoś - kto doświadczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24604 Napisanych postów 68272 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538438
moze mozna moze nie mozna

wlasne zdrowie dla mnie jest bezcenne takze lepiej bym kupil nowy towar

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
wal smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja bym nie ryzykował dla paru złoty i kupił nowe i wbijał,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Niektóre, flakony z dużym stężeniem używa się ponad dwa miesiące i nic się z nimi nie dzieje. Czy plus kilka miesięcy może zrobić różnicę ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATD

Następny temat

Massdrol

WHEY premium