SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości i promocje - HGH Day + HGH Night 20% taniej!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9187

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
cena jest ok

widać że activlab zachęca do kupna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Na regeneracje jak najbardziej może się przydać. Jest tam cenny składnik czyli Gaba jeżeli ktoś ufa w jego dziłanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
R and D Activlab
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1009
GABA posiada sprawdzone i udowodnione działanie, tylko ciągle jeszcze jest mało znane - szkoda bo to rzeczywiście bardzo wartościowa substancja. W wielu badaniach klinicznych uzyskano znakomite wyniki stosując GABA, np.:

Effect of acute and repeated administration of gamma aminobutyric acid (GABA) on growth hormone and prolactin secretion in man.

Effect of gamma-aminobutyric acid on growth hormone and prolactin secretion in man.

The effects of gamma aminobutyric acid on growth hormone secretion at rest and following exercise [f-12l free communication/poster ergogenic aids].

Evidence for a sex difference in the basal growth hormone response to GABAergic stimulation in humans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Chodziło mi raczej oto, że nie pokonuje ona bariery krew-mózg, więc teoretycznie nie ma prawa działać, ale jak jest praktycznie to nie wiem bo niestosowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
jakbym miał forsę to też bym się bawił w tego typu suple, lecz jam biedny człowiek i musi zostać, przy sprawdzonych środkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5093
Powiem wam tyle one tak podnosza HGH jak Trbiulus podnosi poziom Teścia ;]
Owszem pondosi,ale nie na tyle by to było odczuwalne
I nie chce mi sie wydawać 60 ziko tylko po by po 10 dniach mieć bardziej głębszy sen ;]

NO PAIN
NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
R and D Activlab
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1009
Tribulus również posiada udowodniony w badaniach klinicznych silny wpływ na aktywność fizyczną, budowę mięśni i poziom hormonów. Obserwowano niezależnie od wieku wzrost poziomu – androstenodionu o 348 % i wolnego testosteronu o 36 %.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
0.o kuvra

Zmieniony przez - Pep.e w dniu 2009-03-30 13:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Zuras

I widzisz tutaj robisz wielki bład!

Co składa się na odpowiednie środowisko do wzrostu mięśni?

dieta, trening i REGENERACJA

najlepsza regeneracja jest podczas snu! Gdy poprawiasz jakość snu to i poprawiasz regeneracje a to kluczowy czynnik, jeżeli nie dbasz o dobry sen to sam skazujesz się na słabsze efekty.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3704
Witam. własnie skończyłem po jednym opakowaniu Hgh Day i Night. powiem to raz jeszcze regeneracja szok, codziennie wstaje wyspany i pełen energi (a trenuje MMA 2xtyg i 3xtyg siłka). jezeli chodzi o wzrost to urosłem ze 10 cm!! nie no ściema. zmierze sie za 2 miesiace jak skoncze kolejne 2 opakowania. na cuda nie licze ale po prostu jestem ciekaw. ogólnie produkt polecam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowość - Joint Caps - kwas hialuronowy

Następny temat

Nowości - Creatine^3

WHEY premium