SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No to jazda z koksem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
deka 4 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
Test tej firmy jest ok bo znajomy bral i ladnie rosl a deka z tego co mi pisali jak wrzocilem foty tez dobra. Z wiekszoscia ug to loteria troche ale tak jak pisze test powinien byc spoko.
Lodzianin- spoko ale wszedzie czytam ze 3 tyg i dlatego test tydz dluzej i po 2 tyg albo 10 dni po ost shocie testa ( a 3 tyg od deki ) PCT

TOXIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
Testa moge podbic na 350/400 e6d. Bedzie lepiej?

TOXIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
teoretycznie na ulotce jest iniekcja co 3 tyg,ale lepiej ciut więcej policzyć w ostateczności może tak być,hcg będzie oczywiście?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
Wiem ze zaraz mnie zjedziecie ale mam nadzieje ze nie bedzie potrzebne. Jezeli chodzi o saa to dop raczkuje chodz zeby zrobic ten cyklon czekale i przygotowywalem sie 6 m-cy.
Powiem tak. Mam mozliwosc kupna hcg ale zrobie to dop wtedy gdy zauwaze niepokojace objawy (blok , jajka itp)
Posiadam cloma ,nolve i proviron ktorym sie moge wspomoc w razie spadku libido.
Wlasnie dzisiaj minal rok od mojej rejestracji na forum

TOXIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
Administracja HCG po cyklu jest powszechną praktyką pośród kulturystów, którzy wierzą, iż pomoże to przywrócić naturalną produkcję testosteronu, jednakże teoria ta jest niepotwierdzona, jak również daje efekty przeciwne do zamierzonych. Gwałtowny wzrost zarówno testosteronu i estrogenu (poprzez aromatyzację) z podawania HCG powoduje dalsza inhibicję HPTA (oś podwzgórze – przysadka – jądra – pętla sprzężenia zwrotnego omówionego powyżej); pogarsza to sytuację regeneracji. HCG nie odbudowuje naturalnej produkcji testosteronu.
Typowo zaobserwowane dawki rzędu 2000 do 5000 I.U. co 4 do 5 dni dają wzrost poziomu estrogenów na drodze aromatyzacji naturalnego testosteronu, co jest odpowiedzialne za liczne przypadki pojawienia się ginekomastii.

Z tego wynika, iż najlepiej podawać HCG w czasie cyklu po to, aby:
1) uniknąć atrofii jąder
2) skorygować problem istniejącej już atrofii jąder.

Troche zbieralem materialy min odnosnie PCT i znalazlem cos takiego, juz nie pamietam skad to mam ale chcialbym wiedziec co o tym myslicie.

TOXIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
bardzo dobrym pomysłem jest podawanie hcg w trakcie cyklu właśnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
sog dla ciebie. tak jak juz napisalem dam hcg jezeli zauwaze ze dzieje sie cos zlego. Jak mi sie uda wrzuce na dniach jakas fote i podam aktualne wymiary.

TOXIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
pamietaj że hcg nie podaje się tylko przy atrofii,jądra mogą nie skurczyć się a nie będą pracować jak powinny,hcg obowiązkowo.daj nawet tylko na sam koniec cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5910
chyba mnie przekonales, dam zamowienie i musze troche poczytac dokladniej na temat hcg. Gdzie kupic wode zeby to rozrobic ile wody na ile hcg itp.

TOXIC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon Androxen co myslicie warto?

Następny temat

IGF1 LR3 GEMSTONE

WHEY premium