SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niestabilność barkowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 847
Cześć. Od 9 lat borykam się z niestabilnością barkową. Nazywam to wypadaniem i wpadaniem barku. Przechodziłem zabieg który nie pomógł i uczęszczałem na rehabilitację przez około 2 lata, która też nic mi nie dała.
Teraz postanowiłem znowu spróbować, dlatego moje pytanie brzmi czy polecacie jakieś ćwiczenia w domu ? Posiadam sztangę, hantle, gumy oporowe, ławkę. Nie mam możliwości założenia taśm o przeszkodę. Najlepiej jakby był filmik abym mógł się wzorować.
Nigdy nie miałem urazów więc lekarze rozkładają ręce tym bardziej że na rezonansie nic takiego nie wychodzi.














Zmieniony przez - azeliaz w dniu 2023-02-18 16:02:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Witaj.
Przede wszystkim brakuje tutaj dobrej pracy z fizjoterapeuta i dobraniem sposoby rehabilitacji, aby taki staw zabezpieczyć czynnie.
Fizjoterapia może pomóc wzmocnić mięśnie barku i poprawić stabilność stawu. Terapeuta może zalecić ćwiczenia i zabiegi, takie jak elektrostymulacja mięśni i terapia manualna. Dopiero kontrola na zywo stawu, zbadanie jego mozliwosci ruchowych, sprawdzenie miesni, ich pracy stabilizującej staw bedzie podstawa, aby ulozyc jakis plan rehabilitacji dla Ciebie. Niestety inaczej sie nie da

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wzmocnij rotatory na YT po angielsku wpisz rotator cuff best exercise, gość tam wszystko tłumaczy i jest ułożony program na 12 tygodni na rotatory, cw uwzględniają wszystkie 4 ściegna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

Morfologia krwi

WHEY premium