SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieświeży oddech.....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
ja miałam nieświeży oddech 10 lat aż w końcu poszłam do laryngologa i okazało się że mam ciało obce w nosie wyciągnęli mi to w szpitalu i po problemie. Przez te 10 lat nic nie czułam że mam coś w nosie tylko katar i jedną komorę w nosie zapvhaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
Problem nieświeżego oddechu leży także w naszej psychice. Więcej o tym możesz poczytać na www.halitosis.e-nd.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Litości. Wystarczy tylko pomyśleć. Patrz na datę ostaniego postu.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
witam, miałam tę samą przypadłość,a przeczytałam,że mycie normalnie języka jak i zębów, pomaga... ja spróbowałam,ale zarz po umyciu zębów nadal czułam niemiły zapach z ust. aż wreszcie zaczęłam smarować język plasterkiem cytryny. do dziś rano myjąc zęby,myję także jezor:p i nacieram go cytryną. zbuzi wogóle mi już nie śmierdzi, nie ma śladu po przeszłej ,,chorobie''. Najwidoczniej to była wina bakterii zebranych na języku, a w cytrynie one poprostu giną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
znalazłem ciekawą stronę wraz z forum gdzie siedzi sporo osób z tym problemem www.nieswiezy-oddech.pl sam męcze się już 10 lat żaden lekarz nie może nic poradzić :/ Linka wklejam może się komuś przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Rozwiązanie? Systematyczność. Ja po prostu myję zęby 3 razy dziennie, pasta ajona, bez żadnych płynów, ani dodatków. Oddech jest świeży. Nie oczekujcie, że np. myjąc zęby wyłącznie po śniadaniu, uda się wam utrzymać świeżość oddechu. Nie jest to realne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33082 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
andresx ale glupoty piszesz. nie masz pojecia o problemie a madrzysz sie tutaj jak uczniak.,Jesli masz problemy z refluxami, z rzołądkiem , z bakteriami i przewlekla choroba zatok to nawet mycie 10 razy dziennie ci nie pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Mam pojęcie - piszę o własnym przypadku, wiem co robię, i jakie są efekty. Za to trudno mi oceniać problemy osób, które doznały choroby. Wiadomo, że w ich przypadku temat jest zupełnie inny. Każdy normalny przypadek wymaga wyłącznie systematyczności, dobrej pasty, częstych wizyt u dentysty i systematycznego zmieniania szczoteczki. To wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33082 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
twoja rade mozna porównac do rady zeby jesc mocne gumy co godzine. Jak ktos tu pisze ze ma problem z oddechem to raczej nie dlatego ze nie myje zebow bo jest len tylko problem lezy gdzies indziej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

migdałki %-)

Następny temat

Stylista,wizazysta poszukiwany

WHEY premium