SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka zwodów trików Frestyle!!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201542

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466


Gaszenei piłki na nodze(chyba kazdy pilkarz i freestylowiec to umi trik banal ale postanowilem go tu zamiescic jakoby spotkalem ludzi ktorzy nei potrafili wykoanc tego triku)
Jak wykonac????
Kładziemy piłkę na stopie . Podrzycamy piłkę do góry (obr. 1). W czasie spadania piłki amortyzujemy ja na stopie drugiej nogi (obr. 2).

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466


Podbicie piłki kantem stopy(Kolejny trik prosty ale sa ludzie nei potrafiacy go wykonac wiec zamieszczam go tu wykonywal go ronaldiho oraz C.ronaldo i freestylowcy)
Jak wykonac?????
W czasie kapkowania kładziemy płasko wewnętrzną część stopy na ziemię, przy tym uginając drugą nogę (rys. 1). Piłka odbije się od kantu stopy do góry.

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466


Kapki piętami(wykonuja go miedyz innymi Freestylowcy z calego swiata wliczajac w to polske oraz masa pilakzry Ronaldinho itp.Trik jest w miare prosty jesli mamy opanowana zonglerke)
Jak wykonac????
Kapkując piłkę, jedną nogą podbijamy ją z tyłu (obr 1.2). Potem podbijamy spadającą piłkę, ale piętą drugiej nogi. Po kilku podbiciach możemy znów kapkować piłką z przodu.Jak kazdy bajer by umiec w perfekcji cza treniowac

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466


Podbicie piłki pięta(kolejny prosty bajer ale fektowny wiec umieszczam go tutaj wykonuje go masa ludzi Ronaldinho itp.)
Jak wykonac??????
W czasie kapkowania prostujemy stopę pionowo w górę (obr. 1). Piłka powinna odbić się od niej do góry.

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466


Toczenie piłki po barkach(bajer dosyc trudny aczkolwieg do opanowania mi zajelo troche opanowanie tego bajera dla meni dosyc trudny byl nie wiem czemu a wykonuje go Ronaldinho on chyab wszytko umi i rozni freestylowcy)
Jak wykonac??????????
Wrzucamy piłkę na jeden bark, przy tym zginając się do przodu. Amortyzujemy piłkę i robimy lekką falę barkami (rys. 1). Gdy piłka będzie znajdować się na końcu drugiego barku powinna wylecieć w górę. To pozwoli nam kontynuować kapkowanie.

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466
Eh jesli chodzi o ten bayer boczny to nie wiem jak go wytlumaczcy mam inaczej bo go sie robi dokladnei tak jak napisalem no eh moze idzcie na boisko czy pod blok i pobrobujcie z 30 minut robci tego trika jak jest napisane bo naprawde jest warty tego i efektowny mi tez zajelo troche opanowaie jego.Filmy wszytkie mi z dyskiem poszly dlatego nie mam go aczkolwiek sciagam teraz filmiki o C.ronaldo i moze akuart bedzie tam ten bayer to zamieszcze linka aha nastepne co dodam to beda zwody postaram sie do poniedzialku.Aha i mam prosbe do moderatora czy nie dalo by sie tematu podwiesic to tylko prosba jakoby pyatnai typu ajk zrobci to i tanto zasmiecaja forum

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466
Baca erminho dobijam soga mma nadziej ze ten temat bedzie sie rozwijal na marginesie opanowla podbice pilki pieta z ziemi dzisja tak ajk to robi touzani postaram sie niedugo zamiesci opsi dkladny jak wykonac ten trik

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
Temet spox wreszcie cos ciekawego a co do trikow ktore podales to wszystkie proste i umiem zrobic , moze masz cos bardziej skomplikowanego , jakies kombosy albo niespotykane triki. Ja przygotuje opis kilku kolejnych trikow i wam wrzuce. Moze wrzuci ktos zwody bo freestylowe filmiki jest latwo znalezc ale filmiki z zwodami juz ciezej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624


tutaj jest porzut pilki polega ona na wturlaniu pilki pojednej z nog i gdy ona znajdowac sie bedzie na danej wysokosci uderzamy ja noga tak aby po odbiciu znalazla sie w powietrzu obok nas. Trik prosty , jest efktownym podbiciem pilki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624


kolejny trik , polega on na podrzuceniu pilki na wyskokosc bioder przed siebie, ( na zdjeciach lewa noga oznaczona jest kolorem w celu ich rozróznienia) gdy pilka osiagnie wysokosc tako aby mozna bylo nad nia przlozyc noge to momentalnie przekladamy noge nad pilka( ta na ktorej stalismy a stawiamy druga) i lapiemy ja na dole . Pomocne jest przed wyrzuceniem pilki w gure ugiecie nogi ktora bedziemy prezkladac nad pilka i w momencie jej wyrzucenia robimu podskok to ulatwi nam caly trik).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

halówki

Następny temat

IKER CASILLAS koszulka ale skąd? :(

WHEY premium