SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najmocniejsze kosy na chwilę obecną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"Co z tymi spalaczami z Ma Huan(to chyba ziołowa efka?)? "

tylko jak masz na opakowaniu napisane "standaryzowane do ileś tam mg alkaloidów efedryny"
bez tej informacji to praktycznie zwykłe zielsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak to się ma do efki HCL?(nie chodzi mi o sidy, bo HCL pewnie ma lżejsze) tylko o skuteczność? Kiedyś kupiłem thyrotherma który ponoć miał side cordifolie czyli też ekstrakt ziołowy efki, ale chyba się załapałem już na partię bez efki bo nic nie kopało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ponad rok temu wcinalem scorch i bylem zadowolony. Chyba jedyny spalacz, ktory mnie pobudzal, a troche tego swinstwa juz zjadlem obecnie jak wiesz na thermo stim jestem i leca kg. W sumie wszystko kwestia diety a spalacze jesli robisz aero wg mnie

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Chce coś mocniejszego, bo obciąłem ilość aerobów. Teraz będę biegał tylko 30min z rana codziennie. Już bez takich długich sesji godzinnych czy po siłce. Stąd też chciałem mocniejszy spalacz, żeby się trochę wspomóc

Sam nie wiem już co kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
zachoruj na astme jak bjoergen

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Chorowałem ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
spotkałem się z opiniami, że ta efka standaryzowana z efedry nawet daje trochę większą potliwość niż hcl
problem tkwi w tym, że teraz już w prawie żadnym spalaczu nie masz standaryzowanej, wszędzie jest tylko ekstrakt z efedry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Aras84 a Ty co byś kupił jakbyś miał do wydania z 100-150zł na spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Eltoro_KrK jak masz kase to proponuje ci Animal cuts znajomy mój brał i w ciągu 3tygodni schudł dobre 20kg. na diecie i tylko biegał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitaminy, Bcaa lub bialko

Następny temat

Dawkowanie kreatyny

WHEY premium