SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciągnięty mięsień & problem z wyskokiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
1. Ostatnio zacząłem biegać. Przed i po zawsze robiłem porządne rozciąganie. Przez miesiąc wszystko było ok, zacząłem robić postępy i zauważyłem że jestem coraz bardziej gibki nie wspominając o lepszej kondycji. Niestety podczas jednego z treningów naciągnąłem mięsień. Na początku myślałem, że przejdzie samo, jak zrobię sobie dłuższy odpoczynek (3-4dni), jednak nie przeszło. Mięsień boli mnie już od 2 tygodni i nie wiem co mam z tym teraz zrobić. Dodam że chodzi o przywodziciel wielki/mięsień smukły (nie wiem który to jest dokładnie)

2. W siatkówkę gram już od 1 klasy gimnazjum. Nad wyskokiem pracuję od 1 klasy liceum. Ostatnio na SFD przeczytełem, że praworęczny zawodnik powinien wybijać się w ten sposób że najpierw stawia prawą nogę, a potem lewą. Ja cały czas robiłem odwrotnie. Kiedy się o tym dowiedziałem zacząłem próbowac oduczyć się tego nawyku. Na sucho wszystko było ok, jednak serwować z wyskoku nie dałem rady a nabiegając do ataku robiłem to cały czas ze złej nogi. Co mam zrobić żeby zacząć normalnie skakać?!

Sorry, jeżeli rzuciłem temat nie w tym dziale, co trzeba

Zmieniony przez - messiasz w dniu 2008-10-19 01:33:12

Zmieniony przez - messiasz w dniu 2008-10-19 11:51:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT skonczone. Co dalej?

Następny temat

Silownia i sztuka walki dla kobiet

WHEY premium