SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

??JAK ULEPSZYć MIęSIEń KLATKI PIERSIOWEJ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
Witam!Przygodę z siłownią zacząłem 22 stycznia 2008roku...Mam problem z ulepszeniem mięśni klatki piersiowej. Miewałem już różne treningi różnie układane,niestety nic nie pomaga. W tej chwili klatka jest moim najsłabiej wyrzeźbionym i zbudowanym mięśniem,odziwo rozmiar się powiększa bo na początku miałem 98cm,teraz jest 118cm ale rzeźba nie zbyt...trening na klatke mam w poniedziałki teraz i wykonuje na nią takie ćwiczenia jak:
-wycisk na na ławce prostej
-wycisk na ławce skośnej
-rozpiętki na ławce prostej
-rozpiętki na ławce skośnej
-drążek na atlasie
-baterflay
Obciążenie mam dobrane odpowiednio,przy pomocy specjalisty.Co mam zrobić by ulepszyć rzeźbę i jakość tego mięśnia,który jest zdecydowanie moją najsłabszą stroną...pomocy.
Pozdrawiam Urban007

Urban007 "cAŁY CZAS DO PRZODU"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Urbanie zero zero siedem użyj wyszukiwarki, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszelakie nurtujące Cię zagwostki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
łatwo ci mówić szukam i same pierdoły,potrzebuje konkretnie i na temat od kogoś kto w tym siedzi i wiedziałby jak pomóc

Urban007 "cAŁY CZAS DO PRZODU"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10030
Witam!Przygodę z siłownią zacząłem 22 stycznia 2008roku...Mam problem z ulepszeniem mięśni klatki piersiowej.

Ulepszenie może znaczyć bardzo wiele

Miewałem już różne treningi różnie układane,niestety nic nie pomaga. W tej chwili klatka jest moim najsłabiej wyrzeźbionym i zbudowanym mięśniem,odziwo rozmiar się powiększa bo na początku miałem 98cm,teraz jest 118cm ale rzeźba nie zbyt

To, że poszało Ci 20cm w objętości klatki to nie jest największa zasługa miesni piersowych - tylko najszerszych.

...trening na klatke mam w poniedziałki teraz i wykonuje na nią takie ćwiczenia jak:
-wycisk na na ławce prostej
-wycisk na ławce skośnej
-rozpiętki na ławce prostej
-rozpiętki na ławce skośnej
-drążek na atlasie
-baterflay


Stary, po kiego ***a Ci tyle ćwiczeń? Dwa wyciskania, jedna izolacja np rozpiętki i gitara.


Obciążenie mam dobrane odpowiednio,przy pomocy specjalisty.

Jeżeli ten specjalista widział Twój plan i nic nie powiedział na jego temat, to nie jest specjalistą. A tak poza tym, to Ty powinieś wiedzieć ile mozesz udzwigną.


Co mam zrobić by ulepszyć rzeźbę i jakość tego mięśnia,który jest zdecydowanie moją najsłabszą stroną...pomocy.

Uuuu, stary, bardzo dużo rzeczy - tylko poczytaj. Masz kilka linków w tematach podwieszonych.


Zmieniony przez - Gryf92 w dniu 2009-05-23 16:02:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

pytanie o brzuch ^^

WHEY premium