SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP / Meta a gorączka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
ja jestem w 3 tyg npp bm.indie 100eod i od wczoraj wieczor dokladnie czuje spadek libido deka moze tez juz sie wkreca bo niedlugo sie bujnie na dobre,ale takiego bloka nie odczulem tak szybko jak wczesniej walilem sama deka tzn dd+omo,raczej glupi pomysl,zobacz ja daje jakies 600testa i jest blok malo co pomaga za duzo nandro i widocznie trafilem na legit
TO CO META CI PODNOSI TO JEST O WIELOKROTNOSC TEGO ZA MALO,dozuc testa bo nie podymasz nawet po odbloku moze i ci drygnie wacek ale w trekcie zastrajkuje znam to z autopsji i koniecznie zainwestuj dla wlasnego dobrego samopoczucia w proviron-bardzo dobre antidotum na te rzeczy-pol godziny przed "atakiem"moze godzinke lykasz 2 sztuki provi i wlaisz dupe jak dawniej ..pzdr

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
Jaka minimalna ilość propa by wystarczyła żeby dorzucić i żeby było ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
jak walisz 50 npp to 100 propa eod bedzie ok

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
A może mi ktoś powiedzieć jak jest aktualnie z Propem (Swiss) bo wiem że początki miał dobre ale później coś chyba gorzej z nim było, sprawdzał ktoś ostatnio? A i jak z jego bolesnością przy zastrzykach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Cykl Metanabol + Testosteron prolognatum... kilka pytań

Następny temat

odblok jaki?

WHEY premium