SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE PRODUKTY OLIMP & BX WYMIANA ZDAŃ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
OM drogi powiedz no mi tu przyjacielu gdzie ja mam do ciebie caly czas jakies wrzuty ?????
bo za cholere nie rozumiem o co ci biega
poza tym ja tez powtarzam ze cenie olimpa za jego dzialenia na rynku i wplyw w propagowanie dobrych suplementow itp itd , nigdy nie ujmuje ich roli na rynku
ale sprzedaje inne firmy wiec niestety nikt nie moze oczekiwac ze sie przylacze do towarzystwa wzajemnej olimpwej adoracji jaka jest w tym poscie , to chyba zrozumiale
co do produktow o ktorych mowa wyzej to w ofercie MRM na polskim rynku juz od wrzesnia zeszlego roku jest GINKGO BILOBA i to zdecydowanie mocniejszy niz ten olimpowy (gwarantowane min 3% ginkgolidów B , reszta to wiadomo szmelc )
co do krzyczenia koksiarzy to liverX tez jest juz dawno na rynku drogi kanarku jakbys nie zauwazyl - i jest to nazwa zastrzezona R dla MRM wiec olimp nigdy nie zrobi liverX , na pewno nie ma szansy by zrobic produkt tak dobry
poza tym to pozdrawiam gorąco i serdecznie po malej przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
heh Bim - odkąd poznałem skład jakiś czas temu LiverX-a - tylko jego praktycznie polecam i rozmawiam o nim z każdy napotkanym znajomym-koksem, który pyta o wynalazki na wątrobę ciekawe
Wciąż uważam go i będe uważal za praktycznie nie do pobicia w gamie suplementów tego typu i doskonale o tym powinieneś wiedzieć !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bim przyjaciolmi nie jestesmy, ale kumplami z sfd, mysle ze tak
I dobrze wiesz ze na Twoje produkty nigdy zlego slowa nie powiedzialem... nieraz chcialem sam sie zaopatrzyc, ale jak pamietasz musialem opuscic forum i zaczolem brac towar olimpa.. i tak mi zostalo...
dokonalem wyboru i jest mi z tym dobrze, nie jestem jakims suplowym szowinistą, i nie jade po innych firmach, tymbardziej Twoich...

Jedyne co moge zrozumiec to aluzje do tego co kiedys polecałem (ale przemilczmy ten temat oka? skoro sam sie przyznaje)... bo polecałem kiedys cos czego sam nie jadlem, i cos co bylo sprzeczne z moimi przekonaniami... przyznaje sie to był bład i dziecinada z mojej strony...
ale teraz jest inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a LiverX, bez wazeliny -> numer 1 na rynku produktów na wątrobe... też polecam każdemu, zmienie zdanie jak wyjdzie cos rownie dobrego...
pozatym namawiam olimpa na cos takiego... nie wiem czy mnie sluchaja ale napewno nie spia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Inna sprawa, to fakt iż IMO to właśnie bardzo dobry znak, że ludzie krzyczą do Olimpa aby zrobił coś na kształt LiverX'a MRM - mówiąc o nim jako o najlpesym produkcie tego typu na rynku i stawiając go na pierwszym miejscu - jako wzór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nieukrywajmy, creafusion i cellpump tez jest kopią v12...
ale wystarczajaca kopią
to juz olimpa sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
OM przyjacielu w tym kontekscie to byla taka przenosnia
ale juz wszystko rozumiem
dziekujem za wyjasnienie przy..... tfuu , kolego z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
no mnie sie wydaje ze w tym przypadku faktycznie kupno v12 to zbędny wydatek .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokładnie

jeśli by tak porównywać - to praktycznie każda firma nakręca swoją konkurencję własnie poprzez wydawanie swoich nowych produktów - co u firm konkurencyjnych (o ile produkt chwyci) jest powodem do wypuszczenia podobnego

proste - ale takie są zasady na rynku i chyba nikt/nic tego nie zmieni

rewolucji nie widze - natomiat pozytywną ewolucję jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie lubie takich przenosni, bo to dla mnie slowo duzej wagi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skad kupic Tyrozyne?

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium