SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Boran, pomocy!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
Cześć jestem nowy na forum i pewnie nie umiem dotrzeć do tej informacji; czy ktoś może mi powiedzieć, czy w Warszawie moge się uczyć Muay Boran??? bardzo mi na tym zależy, udało mi się znaleźć sekcje w innych miastach, a w Warszawie nie :( , jeśli ktoś posiada jakieś namiary, byłbym wdzięczny za ich podanie. pozdrawiam

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
mam dla Ciebie fajną rade.


Idź na trening. przejdź siępo klubach i sam oceń.


3-4 osoby napisza w superlatywach o sekcji i co ? i pójdziesz tam ?
sam sie przekonaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
w Krakowie jest

w Wawie chyba ni mo.

a raczej na pewno nei ma

idź na Muay Thai ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
Ale ja zawsze bardziej byłem zainteresowany sztukami walki niż sportami walki... ech, hmm czemu to tak wychodzi??? bo różnice między Thai a Boran są dość znaczne. A Mi bardzo zależy...

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
a jeśli już MT to który z Warszawskich klubów??? Prakong, Serafin, K.O Wal czy inny?? (pamiętając, że mnie bardziej tradycyja interesuje, a nie sport) czekam na opinnie o klubach stołecznych właśnie pod kątem nie osiągnięć sportowych, a uczenia Tradycyjnej Walki

Ps. być może powtarzam post :p

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
powtarzasz topic

tradycyjne wai kru wykonują zawodnicy Serafina.

jednak nie od razu będziesz zawodnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
Ale ja się wcale nie garnę do bycia zawodnikiem, przynajmniej nie teraz... hmm cóż zostło mi tylko to rozwiązanie: Udać się na stadion i popytać; być może jakiś tajlandczyk/chińczyk/wietnamczyk przemycił do kraju jakiegoś tajskiego mistrza Muay Boran, a ten biedaczek musi się ukrywać ze względu na naszą "politykę" względem obcokrajowców i nic o takim skarbie nie wiemy hmm ale w serafinie z tradycji pewnie się tylko "tańczy", czy uczą też tam technik wybitnie nie sportowych? tak w ogóle to MB uczą w kilku miastach... nawet nie tak dużych, a Warszawie nie...

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Zawodnicy Prakonga też ładnie wykonują wai kru
Ale to fakt, że chyba wszystkie kluby nastawione są na sport. Więc chyba pozostaje przeprowadzka do Krakowa

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ostatnio na zawodach w Wawie chyab nei było nikogo z prakonga ?
jesli byli to nei zwróciłem uwagi na WK , przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
Czy w Takim razie, możecie się wypowiedzieć na temat tych trzech klubów??? jakości szkolenia, coś o treningach, osobach w nich uczestniczących itd???
byłbym bardzo wdzięczny za każdą opinię. jeśli się niedoczekam, będę musiął założyć nowy topic

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Wiadomo, że każdy będzie chwalił swój klub Najlepiej przejdź się po prostu do prakonga i serafina (za pierwszy trening się nie płaci, możesz też po prostu przyjść popatrzeć) i wybierz ten, który bardziej Ci się spodoba. A jeśli obydwa przypadną Ci do gustu, to ten, do którego masz bliżej

Kluby zrzeszone w pzkb, w tym K.O.wala sobie odpuść, bo tam to nawet odrobiny tradycji nie uświadczysz, a zresztą o Kowalu krążą mało pochlebne opinie.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 259
Dzięki Sear
hmm mam nadzieję iż wypowiedzą się też ćwiczący w tych klubach, tylko nie ile razy kto kogo i z jakiego klubu nokautował, ani który klub jest lepszy. Zależy mi na informacjach typu jak wygląda trening, jego przebieg, na co kładzie się duży nacisk, czy trener daje dużo techniki, czy bardziej rozwija siłę fizyczną zawodników, ilu ćwiczących jest na zajęciach i wiele podobnych informacji... z ciekawości czy w MT są preferowane jakieś cechy fizyczne osobnika, chcącego się uczyć??

Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski MT Bydgoszcz

Następny temat

Były mistrz świata śmiertelnie pchnięty nożem

WHEY premium